Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz


Hobi Boya Ürünleri

NB Rich su bazlı vernik dekorasyon ve sanatsal hobi çalışmalarında kullanılan su bazlı kokusuz verniklerdir. Sağlığa hiçbir zararı olmayan yüksek kalitesiyle darbelere silinmelere sürtünmelere karşı oldukça dayanıklıdır. Ahşap, cam, seramik, mdf, tuval ve polyester gibi farklı yüzeylerin haricinde ö..
118,00 TL
Vergiler Hariç:118,00 TL
NB Dekupaj yaparken kağıdınızın buruşması veya kırışması derdine son! Parmağınızla dahi sürebileceğiniz kıvamdadır.Her türlü yapıştırma işlerinizde mükemmel yapıştırma gücüne sahiptir. objenin yüzeyi kuru ve temiz olmalıdır. su bazlıdır. Çok özel formüle edilmiş kremsi özelliği ile eşsiz bir üründür..
115,00 TL
Vergiler Hariç:115,00 TL
NB SOFT PEÇETE TUTKALI Rich soft peçete tutkalı dekoratif ve sanatsal hobi çalışmalarında kullanılan su bazlı kokusuz peçete tutkalıdır. Tutkal özelliği sayesinde açık ve koyu zeminlerde kullanılabilir. Ahşap,cam,seramik,mdf,tuval ve polyester gibi farklı yüzeylerin üzerinde uygulanabilir. Peçete y..
115,00 TL
Vergiler Hariç:115,00 TL
NB Cam objelerde tersten ayna efekti yapan eşsiz bir boyadır. Dekoratif cam objeler için harikadır. Uygulanacak cam yüzeylerin mutlaka temiz olması gerekmektedir. İnce bir tabaka halinde uygulanır. Solvent bazlı, yanıcı ve çabuk kuruyan bir üründür. Kullanmadan önce iyice çalkalayınız...
224,00 TL
Vergiler Hariç:224,00 TL
NB Rich su bazlı akrilik yarı mat vernik, her türlü uygulamalarınızdan sonra objelerinizi koruma amaçlı kullanılır. Su geçirmez özelliğe sahiptir. Koruma yapılan yüzeyler ıslak bez ile kolaylıkla temizlenir. Vernik uygulandıktan sonra yaklaşık 5~10 dakikada kurumaya, 6~12 saatte de sertleşmeye başla..
118,00 TL
Vergiler Hariç:118,00 TL
NB Rich akrilik ile 1/1 oranında karıştırıldığında kumaş üzerinde boyama imkanı sağlayan yardımcı bir üründür. Boyama işlemi tamamlandıktan sonra kumaşı arka yüzeyinden ütüleyerek sabitlenmelidir...
102,00 TL
Vergiler Hariç:102,00 TL
6 adet ürün gösteriliyor