Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz


Kutu Oyunları

Pokemon kart koleksiyonunuzu yepyeni bir seviyeye taşıyın! Paketin içerisinde 72 kart, mini not kağıtları ve 24 parçadan oluşan sticker bulunmaktadır. Dilerseniz serinin bütün modellerini toplayıp kendi Pokemon dünyanızı oluşturun, dilerseniz de sizler gibi Pokemon hayranı arkadaşlarınıza hediye ede..
282,00 TL
Vergiler Hariç:235,00 TL
ER) Denge, strateji ve hassas parmaklar gerektiren oyunumuz Wood's ile çok eğlenceli, bir o kadar da heyecanlı saatler sizleri bekliyor!57 Parça2+ OyuncuYaş:3+Kutu Boyutu:11,5x24x7 cm..
187,20 TL
Vergiler Hariç:156,00 TL
ER) Nasıl Oynanır? Bardakları, oyun görev kartlarını ve zili kutudan çıkarıp oyuncuların ortasında düz bir zemine yerleştirin. Oyunculara her renk bardaktan birer adet dağıtın. (Her oyuncuda toplamda 5 farklı bardak olmalıdır.) Oyun kartlarını kapalı olarak oyuncuların ortasına bırakın. Zil her oyu..
188,40 TL
Vergiler Hariç:157,00 TL
ER) Kim olduğunu tahmin edebilir misin?Oyuna önce kimin başlayacağına karar verin ve seçtiğiniz bir kart ile oyuna başlayın. Sonra rakiplerinizin kim olduğunu tahmin etmek için sorular sormaya başlayın.Oyunu kazanan, rakiplerinin kim olduğunu tahmin eden ilk oyuncudur.  Yaş : 6 Kutu Ölçüsü : 37 x 27..
349,20 TL
Vergiler Hariç:291,00 TL
ER) Geleneksel Mangala Oyunu ile eğlenceli vakit geçirin!Oyun, tahta üzerinde bulunan karşılıklı altışar adet olmak üzere 12 kuyu ve her bir oyuncunun taşlarını toplayacağı birer büyük hazine bulunmaktadır. Oyuna kura ile başlanılır.Oyuncu 48 taşı her bir kutuya dörder adet olmak üzere dağıtır. Oyun..
180,12 TL
Vergiler Hariç:150,10 TL
ER) Bu oyun hafıza ,seçici dikkat ,görsel algı,odaklanma ve konsantrasyon gelişimine katkıda bulunur.Hedefim 5e5 iki oyuncu ile oynanan bir zeka ve strateji oyunudur.Okullarda oyun ve fiziki etkinlik saatlerinde uygulqanabilmektedir.Kutu içerisinde,oyun platformu ve 56 adet oyun taşı yer almaktadır...
232,20 TL
Vergiler Hariç:193,50 TL
ER) Hazır Cevap oyunu bireylerin hızlı düşünme odaklanma ve dikkat becerilerini geliştirip Türk dilinin eğlenceli yönünü ortaya koyar.+2 oyuncu ile oynanır.84 karttan oluşan oyunda ; 2 puan tablosu ,1 kalem,1 zil  bulunmaktadır.Ailecek oynanabilecek dil becerilerinin farklı alanlarına hitap eden taş..
227,22 TL
Vergiler Hariç:189,35 TL
ER) Bu oyuncaklar çocuğunuzun geometrik şekilleri öğrenmesini ve el becerilerini geliştirmesini sağlar.Oyundaki Kategoriler: 1-Coğrafya2-Sosyal3-Joker4-Spor5-Fen Bilimleri6-Bilmece7-Sanat8-Müzik 7 Yaş ve Üzeri   Eğlendirirken Öğretir Eğitime Yardımcı Genel Kültür Seviyesini Arttırır.Çocukların Sosya..
227,22 TL
Vergiler Hariç:189,35 TL
ER) Jungle Hide and Seek oyunu 7 yaş ve üzeri çocuklar için mekânsal algı, planlama, problem çözme becerisi, odaklanma ve görsel algı gelişimi sağlayan harika bir oyundur.Amaç: Oyun tablası üzerinde 4 adet farklı şekildeki puzzle parçasını gece ve gündüz yüzlerine dikkat ederek kitapçıkta istenen ha..
831,32 TL
Vergiler Hariç:692,77 TL
ER) İyi düşün, üçgen şekillerden oluşan renkli parçalarını doğru koy, rakibini engellemeye çalış ama aynı zamanda da engellenebileceğini de unutma!Ödüllü strateji ve şekil oyunu Triangle ile hem okulda hem evde eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Nasıl Oynanır? Her oyuncu bir renk seçer 22 farklı p..
579,80 TL
Vergiler Hariç:483,17 TL
ER) MANGALA Oyunun Oynama Şekli ve Kuralları: Her oyuncunun önünde 6’şar kuyu olmak üzere toplam 12 kuyu bulunur. Oyuna kura ile başlanır. Oyunda 12 oyuk (kuyu) bulunur. Oyun başında her kuyuda 4 taş bulunur. Taş dağıtma taşların alındığı kuyudan başlar, saat tersi yönünde(sağ taraftan) oyuncunun ha..
343,45 TL
Vergiler Hariç:286,21 TL
ER) Pattern Play 3D okul öncesi çağındaki tüm çocukların rahatlıkla oynayabileceği bir oyundur.Uygulama çocuklara; simetri, görüntü ve kesir sayıları becerilerini kazandırır. Yardımcı kartlarla birlikte sıralama ve şekil becerisi oluşurken aynı zamanda görüntü ve süsleme yeteneği de oluşacaktır. Par..
731,41 TL
Vergiler Hariç:609,51 TL
ER) Oyuncular, 5 desenli bloğun aynı setlerini çevirerek, döndürerek ve birleştirerek karttaki bulmacayı çözmek için yarışırlar. Bu eğlence dolu desen eşleştirme çılgınlığında keskin gözler, hızlı eller ve hızlı beyinler galip geliyor!DESEN TANIMA VE EL Becerisi: Hızlı problem çözme yetenekleri ve i..
1.085,25 TL
Vergiler Hariç:904,38 TL
ER) Foxmind Kulami Nasıl Oynanır ? Oyuncular dönerli şekilde misketlerini boş deliklere yerleştirirler. İlk misket istenilen deliğe yerleştirilebilir. Daha sonra oyuncular misketlerini yerleştirirken aşağıdaki şu üç kurala uymaları gerekir. 1.Misketler rakibin oynadığı misketin yatay ve dikey yönler..
895,08 TL
Vergiler Hariç:745,90 TL
ER) 3 boyutlu şekiller yapmaya hazırsanız...Haydi oynayalım! Bazı yapıları oluşturmak imkansızmış gibi görünebilir, ancak dikkatle hazırlanan plan ve ince dokunuşlar sonunda şekilleri tamamladığınızda çok mutlu olacaksınız :) Foxmind Equilibrio oyunu nasıl oynanır?Model kitapçığından bir görev seçil..
831,32 TL
Vergiler Hariç:692,77 TL
ER) İşte Hınzır Kedi karşınızdaaa! Hınzır Kedi sebze yemeyi hiç mi hiç sevmiyor. Çarkı çevir ve sebzeleri tepsiye koymaya başla!Şşşt! Dikkatli ol! Hınzır Kedi tadını beğenmezse tepsideki her şeyi fırlatır! Oyunun Amacı: Elindeki sebzelerin tümünü Picky Kitty’nin tepsisine yerleştirmek.Tüm sebzelerin..
630,55 TL
Vergiler Hariç:525,46 TL
ER) Çok gezenin değil çok okuyanın avantajlı olduğu Kelime Üretme Oyunu, oyun panosu ve üzerinde harf bulunan taşlarla oynanıyor.Torba içerisinde 100 adet Türkçe karakterli harf bulunuyor. En çok puanı toplayanın kazandığı oyun, pano üzerindeki işaretleri dikkate alarak kelime oluşturma temeli üzeri..
231,00 TL
Vergiler Hariç:192,50 TL
ER) 50 karttan oluşan hafıza kartlarının her seti eşleşen çiftlerden oluşur. Bu kartlar ile 2 ile 8 oyuncuya kadar grup oyunları kurabilir, mükemmel zaman geçirebilirsiniz. Taşıtlar, meslekler, meyve-sebze ve hayvanlardan oluşan serimizi tamamlayarak alternatif seçenekler de geliştirebilirsiniz.Hafı..
189,30 TL
Vergiler Hariç:157,75 TL
ER) Büyüklerin küçüklerle birlikte eğlenceli ve öğretici zaman geçirmesi için uygun bir oyun. Özellikle okul öncesi dönem eğitimi için oluşturulmuş bu kartlar çocukların, psiko-motor, bilişsel, sosyal duygusal ve dil gelişimlerinin artmasına ve güçlenmesine katkıda bulunur. Çocukların gördüklerini t..
221,76 TL
Vergiler Hariç:184,80 TL
ER) Eylem Kartları: Adlandırma ve eylemleri öğretmede kullanılabilen bu kartlar; Kim, Ne, Ne, Nerede, Neden yapıyor gibi sorularla hem çocuğun dil becerilerinin gelişimini hem de hayal gücü gibi zihinsel becerilerinin gelişimini, yaratıcılık ve akıl yürütme desteklenir. Duygu Kartları: Kart çocuğa g..
262,56 TL
Vergiler Hariç:218,80 TL
ER) Ülkemizde bir günde toplam kaç bardak çay tüketilir? Doğru cevabı kim tahmin edebilecek?Bu oyunda amaç, kartlarda yer alan sorulara en yakın cevabı vererek oyun alanını tamamlayan ilk oyuncu olarak oyunu kazanmak. Sorular zor, cevaplamak daha da zor! Kutu içeriği; 100 soru kartı, 4 cevap kartı, ..
363,80 TL
Vergiler Hariç:303,17 TL
ER) Hadi Anlat Bakalım!Acaba Neyim Anlat Bakalım, eğlenceli oyun ile kafandaki kartta ne yazdığını diğer arkadaşların beden hareketleri ile anlatmaya çalışacak. Kafandaki aktivite kartında ne olduğunu tahmin et. Her doğru tahmin için bir pul kazan, oyunu kazanmak için en çok pul toplayan oyuncu ol.K..
327,57 TL
Vergiler Hariç:272,98 TL
ER) Acaba sen nesin?Kafandaki kartta ne var? Diğer oyunculara sorular sor, ne olduğunu bul!Bir hayvan, yiyecek, belki de bir eşya... Cevabı sen hariç herkes biliyor!Kutu Ölçüsü; 27 x 5 x 27 cm..
327,57 TL
Vergiler Hariç:272,98 TL
ER) Acaba ne olduğumu bulabilecek misin? Acaba Neyim Junior Taşıtlar ile arkadaşların kafana koyduğun kartın üzerinde hangi taşıt olduğunu hareketleriyle anlatmaya çalışacak!Hem gülüp hem de merak edeceğin bu oyunla arkadaşlarınla birlikte zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksın!Kafandaki aktivite ka..
327,57 TL
Vergiler Hariç:272,98 TL
ER) Acaba ne olduğumu Bulabilecek misin? Acaba Neyim Anlat Bakalım Hayvanlar Alemi ile arkadaşların kafana koyduğun kartın üzerinde hangi hayvan olduğunu hareketleriyle anlatmaya çalışacak!Hem gülüp hem de merak edeceğin bu oyunla arkadaşlarınla birlikte zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksın!Kafand..
327,57 TL
Vergiler Hariç:272,98 TL
ER) Oyuna açık renk taşlara sahip oyuncu başlar. Her iki oyuncu da oyun platformunu görecek şekilde karşılıklı oturur. Oyun platformu sert bir zeminde dik olarak yerleştirilir. Sırası gelen oyuncu kendi şekillerinden istediği parçalardan bir tanesini oyun platformundan içeri bırakır.Oyuncular taşlar..
276,30 TL
Vergiler Hariç:230,25 TL
ER) Math Rolls, 7x7 toplam 49 karede, zarlarla oynanan bir strateji oyunudur.Oyunda amaç karşı karşıya geldiği rakip zarını daha büyük bir sayı ile yan yana getirerek bitirmektir. Oyuna kura ile başlanır. Oyuncular en üstte 6 sayısı gelecek şekilde 7 adet zarını ilk sıraya yan yana dizerler.Zarlar i..
293,40 TL
Vergiler Hariç:244,50 TL
ER) Matematik oyunu, temel dört işlemin kullanılarak sonuca ulaşıldığı, her yaş grubunun ihtiyacı olan ve matematik becerisini geliştiren, zihinden işlem yapmayı kolaylaştırırken matematiği eğlendirirken öğreten bir etkinlik aynı zamanda bir oyundur. Oyuncular yan yana gelmiş sayıları kullanarak 2, ..
385,80 TL
Vergiler Hariç:321,50 TL
ER) Renkli Hafıza oyunu, 24 piyon ve 1 zardan oluşan masa oyunudur. Oyuna başlamak için ilk oyuncu zarı atar. Amaç zarda gelen renk ile platformdakİ piyonların altında gizlenmiş olan renklerİ bulmaya çalışmaktır.Eğer renk yanlış ise oyuncu piyonu gerİ bırakır ve sıra diğer oyuncuya geçer.Renk doğru ..
351,60 TL
Vergiler Hariç:293,00 TL
ER) Mars Kolonisi 5 yaş ve üzeri çocukların oynaması için uygundur. Oyun 2 kişi İle oynanır. Oyuna başlamadan oyuncular bir renk seçer. Ardından sırası gelen oyuncu bir taşı oyun zeminine koymaya başlar. Oyundaki amaç, oyuncuların kendisine ait renkte dikey, yatay ya da çapraz 4 taşı yan yana getirm..
247,80 TL
Vergiler Hariç:206,50 TL
ER) Eğlenceli Suratlar oyunau ile çocuğunuzun yaratıcılığını ve ince motor becerilerini geliştirmesine büyük katkıda bulunacaklar.Çocuklarınız magnet parçalarıyla kartlardaki resimleri veya görüntüleri oluşturmaya çalışırken çok eğlenceli vakit geçireceklerdir.31 parçadan oluşur. Yaş : 3 - 8 Gelişim..
192,15 TL
Vergiler Hariç:160,13 TL
ER) Bu klasik çocuk oyunu sayesinde oyuncular,balık yakalamak için mini balıkçılık oltalarını kulandıkça el-göz koordinasyonunu ve ince motor becerilerini geliştirir.Parçaların üzerindeki rakamlar sayesinde çocuğunuzun  matematik bilgisi gelişecek farklı yaş grubundan çocuklar oyunu birlikte oynayab..
276,00 TL
Vergiler Hariç:230,00 TL
ER) 48 Disney Karakteri48 Adet karakter kartı karıştırılır ve her oyuncuya bir tane verilir. Oyuncular karakter kartını arkasındaki resme bakmadan kafa bantlarına takar. Eğer kafa bandındaki karakteri bilen ilk oyuncuysanız, oyunu kazandınız!İçindekiler48 Karakter Kartı4 Baş Bandı2 İpucu Kartı4 Oyun..
348,00 TL
Vergiler Hariç:290,00 TL
ER) Yes şef! Yemek hazır, eller yukarıda! Bu oyun mutfak bilgisine güvenip, lezzetli yemekler yapıp sunmayı sevenler için. Haydi şefler yarışma başladı. Tarifi kap yemeğini yap!Yemek tarif kartında yazan yiyecekleri rakiplerinden hızlı bir şekilde yiyecek kartları arasında bul, spatulanla yiyecekler..
363,80 TL
Vergiler Hariç:303,17 TL
ER) Klasik kelime oluşturma oyununu yepyeni bir şekilde oynama imkanı sunan Scrabble® Trap Tiles ile gizli tuzaklar yerleştirip rakiplerinizi sabote edin. Bu kelime oyunu, puan çalma veya taş alma gibi yeni özellikleri etkinleştiren tetikleme taşlarının ve tuzak taşların da ilavesiyle akıllı hamlele..
527,99 TL
Vergiler Hariç:439,99 TL
ER) Kutu içerisinde 1 adet oyun alanı, 1 adet zar, 16 adet piyon bulunmaktadır.Yaş:6+Kutu ölçüsü: 22x16x6 cm..
138,36 TL
Vergiler Hariç:115,30 TL
ER) Kutu içeriğinde geleneksel Tarot'un 78 kartı mevcuttur.Tarot kartları hayattaki derslerin manevi anlamlarını gösterir. Kartlar ayrıca, psikolojik karakterin, maneviyat ya da ruhumuzun farklı kısımlarının tasvirleridir. Geçmişi ve geleceği, hiçbirimiz değiştiremeyiz. Fakat kartlara verdiğimiz ene..
382,80 TL
Vergiler Hariç:319,00 TL
ER) A-30 Ebadında %100 PVC plastikten imal edilmiştir. Boyası çıkmaz , yıkanabilir özelliği vardır.Ebat:57x89 mm..
267,00 TL
Vergiler Hariç:222,50 TL
ER) 1.Hamur özel Alman oyun kağıdı kartonu 270 Gram%100 Opak Maksimum dayanıklılık Ebat:56,7x86,7 mm..
132,85 TL
Vergiler Hariç:110,71 TL
ER) Konken Ağaç OkeyAntibakteriyel ve Kir Tutmayan Istaka Silinebilir ve Küflenmez Çizilmelere Karşı Dayanıklı Kalın ve Büyük Rakamlı Melamin TaşlarKutu ölçüsü: 54,5x13,2x10,7 cm..
682,80 TL
Vergiler Hariç:569,00 TL
ER) Hey çocuklar, ayda keşifler bizi bekliyor! Multi Bloklardan oluşan Ayda Koloni ürünü, malzeme içeriği olarak, tamamen plastikten oluşmaktadır. Ürün, 16 parçadan oluşmaktadır. 1,5 yaş altı çocuklar için uygun değildir. Sağlık testlerinden geçmiştir. Yerli üretimdir...
351,42 TL
Vergiler Hariç:292,85 TL
ER) Şimdi Oyun ZamanıSözcük Tombalası2-4 OyuncuYaş:4+Kutu İçeriği; 8 Adet görselli oyun kartı, 64 adet oyun pulu, 1 adet 1 dakikalık kum saati, 1 adet pul kesesi bulunmaktadır.Nasıl oynanır videosunu kutu üzerinde yer alan karekoddan izleyebilirsiniz.Kutu Ölçüsü: 21,5x21x6 cm..
215,10 TL
Vergiler Hariç:179,25 TL
ER) Monopoly'nin küçük çocuklar için olan versiyonu İlk Monopoly Oyunum, aileler için eğlenceli eğitim araçları sunuyor. 2 farklı oyun seviyesine sahip çift taraflı oyun alanıyla aileniz için hangi seviyenin doğru olduğuna karar verebilirsiniz!Bir taraf, 4-5 yaşındaki küçük çocukların sayma ve eşleş..
896,26 TL
Vergiler Hariç:746,88 TL
ER) Pictionary Air™ Harry Potter™ ile, klasik aile çizim oyunun sihirli versiyonu için hazır olun. Cadı, büyücü veya Muggle™ fark etmeksizin herkesin bayılacağı bu sihirli oyunda havaya çizim yapın ve çizdiklerinizi ekranda görün.Her takım hangi Hogwarts evi için oynayacağını seçer (Gryffindor, Huff..
925,19 TL
Vergiler Hariç:770,99 TL
ER) Takımlara ayrılın, karttaki figürü oluşturun ve tacı kapmak için yarışın! Jenga Maker, klasik Jenga oyununa çılgın ve eğlenceli bir yenilik katıyor. Bu oyunda oyuncular takımlara ayrılıyor ve Jenga ahşap bloklarını kullanarak Jenga figürlerini yapmak için yarışıyor. Takımdan biri karttaki resimd..
745,87 TL
Vergiler Hariç:621,56 TL
ER) Link 4 Sıralı OyunRakibini engelle 4 pulunu sırala ve kazan!LINK 4'ü kazanmak için tek yapmanız gereken pullarınızın 4'ünü yatay, dikey  ya da çapraz olarak sıralamaktır.2 OyuncuYaş:6+İçindekiler1 Oyun tablası21 Mavi pul21 Sarı pul1 Oyun kılavuzuKolay KurulumKutu Ölçüsü: 27x27x6,5 cm..
276,00 TL
Vergiler Hariç:230,00 TL
ER) Platin Plastik Okey TakımıAntibakteriyel ve Kir TutmazIstaka Silinebilir ve Küflenmez Çizilmelere Karşı Dayanıklı Kalın ve Büyük Rakamlı Melamin TaşlarIstaka Ebat:42,50 cm Kutu Ebat:13,5x54x10,70 cm Ağırlık:1,60 kg ..
414,00 TL
Vergiler Hariç:345,00 TL
408 adet ürün gösteriliyor