Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz


Hot Wheels

ER) Fırlatmayı çift ters döngüye sokun, ardından Hot Wheels Neon Speeders Laser Stunt Slamway pist setinin bitiş çizgisinde yarışın. Bu neon temalı sette, arabalar bitiş çizgisinden hızla geçerken dönen bir reklam panosu bulunur. Saklama basit ve kullanışlıdır: her bileşen kolayca ayrılır ve tabanda..
842,39 TL
Vergiler Hariç:701,99 TL
ER) Çocuklar şut ve çarpma hareketlerine bayılacak! Hot Wheels montaj oyuncağı, bir demo Derby Monster kamyonu, bir rampa, bir engel ve bir hedef içerir. Montaj, yarış, çarpma ve parçalama: Çocukların sadece aracı geri çekmesi ve ardından bırakması yeterlidir, hedefi vururken parçalar havada uçar. S..
637,19 TL
Vergiler Hariç:530,99 TL
ER) Çocuklar, Gunkster'ın canavar kamyon yapım oyuncağıyla destansı şut ve çarpışma aksiyonunu dört gözle bekleyecek! Montaj, yarış, çarpma ve parçalama: Çocukların sadece aracı geri çekmesi ve ardından bırakması yeterlidir, parçalar çarpma anında havada uçar. Sürücünün dahil edilen parçalarla yapıl..
505,19 TL
Vergiler Hariç:420,99 TL
ER) Bir yarış ödülü gibi, ikonik Aston Martin Vulcan'ın bu Adult Builders versiyonu vitrininiz için yapıldı. Bu büyük ölçekli yarış arabası, ayrıntılı iç mekan, açılan kapılar ve kaput, ayarlanabilir yarış direksiyonu ve daha fazlası gibi lüks özelliklerle özgün bir şekilde tasarlanmıştır.Bu simge, ..
2.212,79 TL
Vergiler Hariç:1.843,99 TL
ER) Hot Wheels Track Builder Toxic Super Jump parkur paketi ile dinamik bir pist yapısı oluşturun. Set, yeşil, toksik temalı yüzgeçlere sahip 10 ray inşa etme bileşeninin yanı sıra hastalıklı akrobasi hareketleri sahnelemek için bir atlama ve iniş rampası içerir. Tüm parçalar, palet konfigürasyonlar..
637,19 TL
Vergiler Hariç:530,99 TL
ER) Çocuklar şut ve çarpma hareketlerine bayılacak! Rampaları ve engeli birleştirmenin 3 farklı yolu vardır. Hız, çarpma ve parçalama: Çocukların aracı geriye doğru çekmesi ve sonra bırakması yeterlidir; parçalar zıpladıktan sonra yere çarptıklarında havada uçar. Birlikte verilen parçalarla yapılan ..
1.104,00 TL
Vergiler Hariç:920,00 TL
ER) Hot Wheels Skate Octopark Kaykay Setinde şıklığı yakalayın! Dev bir ahtapot kafasından inin ve eziyet rayları, dikey çeyrek borular ve çiğneyen köpekbalığı sürprizi içeren destansı bir klavye yolculuğuna başlayın.Özel, tamamen monte edilmiş bir klavye ve bir çift çıkarılabilir kaykay ayakkabısı ..
1.723,19 TL
Vergiler Hariç:1.435,99 TL
ER) Hot Wheels Skate Drop In Skateboarding Set ile harika klavye becerilerinizi kullanın. Her set muhteşem bir konuma sahiptir ve efsanevi Tony Hawk ile işbirliği içinde oluşturulmuş özel bir klavye içerir. Ayrıca, yeni başlayanların tahtayı kavramasına yardımcı olmak için bir çift çıkarılabilir kay..
769,19 TL
Vergiler Hariç:640,99 TL
ER) Hot Wheels ve kaykay dünyasının efsanevi ismi Tony Hawk, bir araya gelerek muhteşem akrobasi gösterileri ve olağanüstü hareketler için mükemmel bir parmak kaykayı koleksiyonu tasarladı. Her biri tamamen kurulu olarak sunulan Hot Wheels parmak kaykayları, bir çift çıkarılabilir şık kaykay ayakkab..
208,79 TL
Vergiler Hariç:173,99 TL
ER) Hot Wheels Track Builder Toxic Super Jump parkur paketi ile dinamik bir pist yapısı oluşturun. Set, yeşil, toksik temalı yüzgeçlere sahip 10 ray inşa etme bileşeninin yanı sıra hastalıklı akrobasi hareketleri sahnelemek için bir atlama ve iniş rampası içerir. Tüm parçalar, palet konfigürasyonlar..
637,19 TL
Vergiler Hariç:530,99 TL
ER) Çocuklar, Hot Wheels Monster Trucks Arenada Yarı Final Setleri ile çarpma ve yıkımın gücünü hissedebilir.Çocuklar aracı özel çarpma noktalarına isabet ettirdiğinde setin tabanı hareket ederek ve titreyerek uyarı hissi oluşturur. Böylece, çocuklar seti keşfedebilir. Her sette bir adet Hot Wheels ..
927,59 TL
Vergiler Hariç:772,99 TL
ER) Çarpışma ve heyecan dolu maceralara hazır olun. Bu birleştirilebilir araç, hayranların en sevdiği modelden ilham alan özgün ayrıntılara sahiptir. Mini aksiyon figürünü sürücü koltuğuna oturtup pisti birbirine katın, çekme ve fırlatma özelliğini kullanarak kaputun çarpma etkisiyle fırlamasını izl..
505,19 TL
Vergiler Hariç:420,99 TL
ER)  Gerçek araçlardan ilham alan ve her birinde, eklemleri bükülebilen mini aksiyon figürü bulunan MEGA™ Hot Wheels® yarış arabası yapı oyuncakları serisindeki 4 arabayla aksiyona hazırlanın: '64 Corvette® Grand Sport™, '16 Cadillac® ATS-V™ R, Audi R8 LMS ve Audi RS 6 Diğer markalarla uyumlu blok v..
526,79 TL
Vergiler Hariç:438,99 TL
ER) Hot Wheels™ City Süper Döngülü İtfaiye İstasyonu oyun seti, arabaları istasyon boyunca ve suya benzeyen yarı saydam bir rampadan aşağı iten çok seviyeli, ayarlanabilir bir döngü ve döngü itici ile çocukların en sevdiği bir yeri kutluyor.Taban, yaratıcı hikaye anlatımına ilham veren heyecan veric..
1.203,59 TL
Vergiler Hariç:1.002,99 TL
ER) Taban hareket eder ve sallanır, böylece çocuklar parçalama ve çarpmanın gücünü avuçlarında hissedebilirler!Büyük yıkım Bone Shaker™ stilini başlatmak için belirlenmiş beş parçalama noktasına vurun! Bir Hot Wheels® Monster Trucks Bone Shaker™ dahildir.Bone Shaker™'ı ezilmiş arabalardan oluşan kul..
1.276,79 TL
Vergiler Hariç:1.063,99 TL
ER) Hot Wheels Monster Trucks Arena Smashers oyun setleri, hayranların en sevdiği Monster Truck karakterlerinin yer aldığı sürükleyici oyunla ezilebilir aksiyonu eve getiriyor!Her set, belirli bir Monster Truck karakterine yöneliktir ve anında aksiyon için o kamyonun 1:64 ölçekli bir versiyonunu içe..
771,59 TL
Vergiler Hariç:642,99 TL
ER) Hot Wheels City Transforming Race Tower ile destansı 2'si 1 arada yarış deneyimini yaşayın. Bu yenilikçi oyun seti, adil başlangıç ​​kapıları olan yan yana yarışan pistlerden 26 inçten uzun tek bir piste dönüşür. Tabandaki parkur detayları bağımsız hikaye anlatımını teşvik eder ve 1 Hot Wheels a..
1.374,00 TL
Vergiler Hariç:1.145,00 TL
ER) Uzaktan Kumandalı Hot Wheels R/C Monster Trucks Durdurulamaz Tiger Shark ile her türlü araziye tırmanın ve engel tanımayın! Uzaktan kumandalı bu Monster Truck, HW Toprak Tekerlekleri Teknolojisi™ ile çimen, kaya, kaldırım hatta diğer Hot Wheels® arabalarının üzerinden geçebilir! (Diğer arabalar ..
1.796,39 TL
Vergiler Hariç:1.496,99 TL
ER) Hot Wheels City'yi yemeye çalışan dev bir T-Rex'in ağzından hızla geçin. Dinozoru yere sermek ve günü kurtarmak için tam zamanı!Çocuklar, dahil olan Hot Wheels arabasını karakola yerleştirir, ardından çarpışma fırlatıcısına basarak onu büyük bir döngüden geçirerek yenilgi bölgesine gönderir. Din..
1.199,99 TL
Vergiler Hariç:999,99 TL
ER) Hot Wheels®'in Batman™ temalı bu koleksiyonunda Batmobil™ ile Gotham™ şehri sokaklarını turlayan diğer araçlar yer alır. Çizgi romanlardan, TV dizilerinden ve filmlerden esinlenilen ünlü tasarımlara ve dekoratif detaylara sahip, 1:64 ölçekli bu metal araçlarla dilersen Batman™ filminde izlediğin..
201,59 TL
Vergiler Hariç:167,99 TL
ER) Şampiyonlar Kupasını kazanmak ve övünme haklarını güvence altına almak için Hot Wheels Monster Trucks Wreckin' Raceway'de yarışın!Set, rekabeti başlatmak için 2 Hot Wheels Monster Trucks – Bigfoot ve Gunkster – ile birlikte gelir.Kamyonları adil başlangıç ​​kapısından bırakın ve ezilebilir araba..
1.544,39 TL
Vergiler Hariç:1.286,99 TL
ER) Hot Wheels® Monster Trucks Renk Değiştiren Arabalar™ muhteşem sürprizler sunuyor! Her fıçının içinde 1:64 ölçeğinde Hot Wheels® Monster Trucks Renk Değiştiren Arabalar™ bulunur. Bu arabalarda, özel Color Reveal™ renk değiştiren kaplama tankın bağlanabileceği klips sistemi bulunur.İlk kez renk de..
590,39 TL
Vergiler Hariç:491,99 TL
ER) Renk değişimi özelliği sayesinde iki farklı renkte kullanılan Hot Wheels® Monster Trucks 1:64 Renk Değiştiren Arabalar™, yarış pistinde heyecan dolu maceralara hazır.İlk rengini değiştirmek için Renk Değiştiren Arabalar™'ı soğuk suya daldırmanız yeterli. Arabayı tekrar ılık suya daldırdığınızda ..
362,39 TL
Vergiler Hariç:301,99 TL
ER) Hot Wheels, popüler video oyununun ikonik parkurlarından ilham alan Circuit Slam Track Set ile Mario Kart dünyasının hızlı aksiyonunu gerçek hayata taşıyor. Çocukların en sevdiği Mario Kart karakteri Mario ile bir döküm kart aracı olarak yarışın ve tıpkı oyundaki gibi engellerin ve zorlukların ü..
648,11 TL
Vergiler Hariç:540,09 TL
ER) Orijinal canavar kamyon modeline uygun olarak tasarlanan MEGA™ Hot Wheels® Mega Wrex™ yapı setiyle aksiyon dolu maceralara hazır olun.Özgün Hot Wheels® ayrıntılarıyla donatılan bu dev tekerlekli aracın, dinozor kafası şeklinde tasarlanmış ve dişlerle tamamlanmış bir gövdesi bulunuyor.Sete dahil ..
769,19 TL
Vergiler Hariç:640,99 TL
ER) Orijinal canavar kamyon modeline uygun olarak tasarlanan MEGA™ Hot Wheels® Gunkster™ yapı setiyle aksiyon dolu maceralara hazır olun. Özgün Hot Wheels® ayrıntılarıyla donatılan bu araç, dev tekerleklere ve çamur lekeleri taşıyan yeşil ve sarı renk dış yüzeye sahip. Sete dahil olan mini aksiyon f..
274,96 TL
Vergiler Hariç:229,13 TL
ER) Hot Wheels® Track Builder Unlimited™ Benzin Bidonu Akrobasi Seti, inşa etme becerilerini harekete geçirmek ve yaratıcı gücü teşvik etmek için gereken ana malzemelerden oluşur. Benzin bidonu şeklindeki kutu, çocukların hız ve akrobasi yarışlarına uygun eksiksiz bir pist tasarlayabilecekleri kavis..
923,99 TL
Vergiler Hariç:769,99 TL
ER) Hot Wheels™ Şehir Hayatı serisi, çocuklara kendi şehir ortamlarını yaratarak akrobasi heyecanlarını ve çılgın maceraları gönüllerince yaşama imkanı sunar. Oyun setleri, Hot Wheels™ Şehri düşmanlarıyla mücadele temasına dayanır ve her an saldırmaya hazır bir yaratığın pusuya yatmış beklediğine da..
484,79 TL
Vergiler Hariç:403,99 TL
ER) Aman dikkat! Dante isimli amansız ejderha, Hot Wheels™ City itfaiye istasyonuna saldırıyor. 'Canlanan' Dante, önüne çıkan ve tehlikenin farkına varmayan araçları parçalayıp yutuyor ve itfaiye istasyonu yerle bir ediyor. Araba, ejderhanın gövdesinde hızla yol alırken çocuklar tüm akrobasi beceril..
1.158,00 TL
Vergiler Hariç:965,00 TL
ER) Hot Wheels™ Pist Dünyası setinde, bir Hot Wheels® şehir ortamı oluşturmak ve inşa etmek için gereken 10 pist parçası bulunur. Bu set, bir Hot Wheels® ortamının temelini oluşturmak veya mevcut bir yapıyı geliştirmek için idealdir. Set; kavisli pist parçaları, şehir meydanı ve köprü gibi esnek ve ..
484,79 TL
Vergiler Hariç:403,99 TL
ER) Hot Wheels Monster Trucks Kükreyen Arabalar koleksiyonundaki araçlar, heyecan dolu çarpma ve çarpışma aksiyonlarını, ışık ve ses sürprizleriyle zenginleştirilmiş olarak sunuyor.1:43 ölçekli araçlar, Hot Wheels Monster Trucks markasına özel dev tekerlekler ve muhteşem grafikler taşıyor. Düğmeye b..
505,19 TL
Vergiler Hariç:420,99 TL
ER) Muazzam Hot Wheels® Monster Trucks Car Chompin' Mega Wrex™ aracı, ışıklar ve seslerle hayat buluyor! Kuyruğunu itin ve Mega Wrex™ 1:64 ölçekli döküm arabaları ve Hot Wheels® Monster Trucks'ı yutacak. Hayranların favorisi olan bu canavar kamyon oyun seti, 3 yaş ve üzeri çocuklar için olmazsa olma..
1.725,59 TL
Vergiler Hariç:1.437,99 TL
ER) HW Color Reveal Renk Değiştiren Özel Araçlar / Hot Wheels   Haznenin içinde özel Color Reveal kaplamalı, 1:64 ölçekli iki adet Hot Wheels Color Reveal - Renk Değiştiren Araç bulunur. İlk kez renk değiştirirken hazneyi suyla doldurup arabayı içine yerleştirin ve suyun rengi değişene kadar ..
451,19 TL
Vergiler Hariç:375,99 TL
ER) Zehirli bir goril, Hot Wheels™ City benzin istasyonunu ve lastik tamirhanesini devasa bir nakliye aracıyla çarpmakla tehdit ediyor ve sadece süper harika bodurluk becerilerine sahip çocuklar onu durdurabilir!Dev düşman oyun seti, öfkesini çok renkli ışıklar ve çeşitli seslerle gösteren kötü cana..
1.869,60 TL
Vergiler Hariç:1.558,00 TL
ER) Muhteşem özelliklerle donatılmış 1 metreden uzun Hot Wheels Dev Ahtapot ile Araba Yıkama Seti’ne, çocukların tekrar tekrar oynamak isteyeceği çok sürprizli bir araba da dahildir. Color Reveal özellikli araç yeşil kaplamasıyla kutudan çıktığı anda maceralara hazırdır. İlk olarak, su haznesini suy..
2.567,99 TL
Vergiler Hariç:2.139,99 TL
ER) Çocuklar bu yeni planörlü araçlar ile oyundaki sahneleri, en sevdikleri karakterlerle yeniden canlandıracak. 1:64 ölçeğindeki Hot Wheels arabaları, yeni aksesuarı ile şimdi daha heyecanlı!Her model ayrı satılmaktadır. Asorti Seçilemez.    Ürün Ölçüsü: 7x8x8 cm  ..
245,67 TL
Vergiler Hariç:204,73 TL
ER) Hot Wheels, popüler video oyununun ünlü pistlerinden ilham alınarak tasarlanan Çılgın Dönüş Parkuru Yarış Seti ile Mario Kart dünyasının hız dolu aksiyonuna hayat veriyor. Çocuklar en sevdiğiniz Mario Kart Mario karakterini tıpkı oyundaki gibi metal araçta yarıştırarak engelleri ve zorlukları aş..
1.868,40 TL
Vergiler Hariç:1.557,00 TL
ER) Mario Kart’ın bu yeni motorize seti ile çocuklar yeni engelleri aşarak, yeni mücadelelerin içerisinde bulacaklar kendilerini. Çocuklar, içerisinden Mario ve Yoshi karakter arabalar çıkan bu seti, diğer Mario Kart setleriyle bir araya getirerek, kendi dünyalarını oluşturacak.   71x38x10 cm..
1.470,30 TL
Vergiler Hariç:1.225,25 TL
ER) Hot Wheels, popüler video oyununun ünlü pistlerinden ilham alınarak tasarlanan oyun seti ile Mario Kart dünyasının hız dolu aksiyonuna hayat veriyor. Her set, tıpkı oyundaki gibi engelleri ve zorlukları aşacağınız bir adet Mario Kart aracı replikası içerir. Tabii, bu sefer Hot Wheels pistinde! B..
717,59 TL
Vergiler Hariç:597,99 TL
ER) Hot Wheels Sürat Pistli Tır, Hot Wheels'in depolama ve yarış özelliklerini sürprizlerle dolu havalı bir yarı taşıyıcıda bir araya getiriyor. Römorktaki küçük vitrinler, tırın taşıyabileceği 20'den fazla Hot Wheels arabayı sergiler. Arka mandalı çektiğinizde ise taşıyıcı, 2 metre uzunluğunda yarı..
1.203,59 TL
Vergiler Hariç:1.002,99 TL
ER) Hot Wheels Köpek Balığı Taşıyıcı Oyun Seti, ünlü Hot Wheels Köpek Balığı Saldırısı arabasını yeni ve havalı bir taşıyıcı olarak yeniden sunuyor. İtildiğinde etkinleşen özel ağız mekanizması sayesinde köpek balığı, arabayı çenesiyle doğrudan kavrar ve karnında saklar. Taşıyıcıyı boşaltmanız mı ge..
734,39 TL
Vergiler Hariç:611,99 TL
ER) Bu mini Monster Trucks araçların boyutları küçük olabilir ama çarpışmaları efsane!Her Monster Truck kutusundan çıkan fırlatıcı, dev çarpışmalar için hızı devreye sokar. Macera başlıyor, hepsini biriktir!Hot Wheels Mini Sürpriz Paket serisinin en havalı ve en hızlı mini araçları, kutuların içinde..
151,67 TL
Vergiler Hariç:126,39 TL
ER) Çocuğunuzu ya da içinizdeki çocuğu Hot Wheels arabalarıyla ödüllendirin. Bu paket, 20 Hot Wheels araçla bir kamyon dolusu eğlence içeriyor. Koleksiyoncular ve oyuncak araba meraklıları, 1:64 ölçekli bu harika arabaları büyük bir beğeniyle takip ediyor. Çocuklar arabalarını pist setleriyle oynama..
1.358,40 TL
Vergiler Hariç:1.132,00 TL
ER) Hot  Wheels  araçları  1968'deki  çıkışlarından  beri  her  yaştan  koleksiyoncunun,  araba  tutkununun  ve  yarışseverin  favorisi  olmayı  sürdürüyor.  10'lu  Araba  Seti  geniş  bir  araç  yelpazesinden  oluşuyor.  1:64  ölçeğindeki  her  araç,  gerçekçi  ayrıntılara  ve  özgün  süslemelere  ..
734,39 TL
Vergiler Hariç:611,99 TL
ER) Hot Wheels Mega Tır, sınırsız hikaye anlatma olanağı sunan büyük tır maceraları için 50. Yıl Hot Wheels desenleri ile tasarlanmış devasa bir tırdır. Bu devasa tır, genişletilebilen altı kademesinde 50 adede kadar araba saklayabiliyor. Bu taşıyıcı tırın arkasında diğer Hot Wheels Şehri pistlerine..
675,60 TL
Vergiler Hariç:563,00 TL
ER) Her ayrıntısı incelikle düşünülmüş üç araca sahip bu yarışa hazır paketle Hot Wheels koleksiyonuna hızlı bir giriş yap. Hot Wheels 3'lü araba setleri yarış heyecanını beşe katlıyor. Her yaştan araba tutkunu için mükemmel seçim. Özgün ayrıntıları ve dikkat çeken süslemeleriyle bu paketler çocukla..
272,39 TL
Vergiler Hariç:226,99 TL
ER) Her  ayrıntısı  incelikle  düşünülmüş  beş  farklı  araca  sahip  bu  yarışa  hazır  paketle  Hot  Wheels  koleksiyonuna  hızlı  bir  giriş  yapın.  Her  yaştan  araba  tutkunları  için  mükemmel  bir  seçim  olan  Hot  Wheels  5'li  araba  setleri,  yarış  heyecanını  beşe  katlıyor.  Havalı  t..
415,20 TL
Vergiler Hariç:346,00 TL
ER) Hot Wheels Pistin Yıldızları yarışa hazır. Hot Wheels pistleriyle (ayrı satılır) kullanılmak üzere tasarlanan bu metal tırlar pistte hızlanıyor, çemberlerde dönüyor ve daha fazlasını yapabiliyor. Kabin ve dorse setteki diğer tırlarınkilerle yer değiştirebildiğinden; çocuklar en iyi filoyu oluştu..
279,59 TL
Vergiler Hariç:232,99 TL
102 adet ürün gösteriliyor