Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz


Clementoni

ER) Bu iki ve dört tekerlekli güçlü araçların sırlarını keşfetmek için kapsamlı bir set.2 dinamik araç modeli: Dragster ve roadster; aktarım mekanizmaları hakkında bilgi edinin. 130'dan fazla yer değiştirilebilir parça: şanzıman, dişliler, jantlar, tekerlekler, lastikler, çubuklar, fırçalar, bobinle..
496,94 TL
Vergiler Hariç:414,12 TL
ER) Eğlence vitesi yükseltiyor ve Geri Çekilebilir Buggy ve Dörtlü Buggy ile daha da hızlı ilerliyor!Geri dönüş modülü, plakalar ve çentikli lastikler de dahil olmak üzere 100'den fazla bileşenle iki harika modeli birleştirebilir ve yeni adrenalin maceralarına çıkabilirsiniz! Geri çekme mekanizmasın..
495,74 TL
Vergiler Hariç:413,12 TL
ER) Fantastik maceralara atılmak için monte edilmesi gereken özel yapım arabalar! Geriye çekme mekanizması sayesinde hereket eden 2 araba modelini monte etmek için 130'dan fazla bileşen içerir. Kullanım kılavuzu çocukların modelleri monte etmesine yardım ederken onları mekanik ve mühendisliğin temel..
496,94 TL
Vergiler Hariç:414,12 TL
ER) Kanatlarını açıp uçmak isteyen zincirlenmiş bir ejderha ile oluşturulmayı bekleyen bir optik yanılsama.Gerilimin etkisi ejderhaya havada asılı kalmış görünümü verecek. Çocukların olası çözümler ve oyun senaryoları yaratıp geliştirirken keyifli vakit geçireceği harika bir oyun deneyimi. Çeşitli p..
650,06 TL
Vergiler Hariç:541,72 TL
ER) Yeni maceralara tam gaz devam etmek ve fikirleri gerçeğe dönüştürmek, mekanik ve mühendisliğe aşinalık kazanmak için sağlam bileşenler sayesinde inşa edilebilecek ve keşfedilebilecek bir yarış arabası.Yeni çözümler ve harika kurulumlar hayal ederek eğlenmek için bir kit.Azami katılım için her aş..
498,14 TL
Vergiler Hariç:415,12 TL
ER) Bu inanılmaz teknoloji laboratuvarı, güçlü bir Canavar Kamyon inşa ederken mekanik ve mühendislik dünyasına yaklaşmanıza yardımcı olur! Bu set, diferansiyel, kremayerli direksiyon ve kardan mafsalı dahil, monte edilebilecek 200'den fazla parça içerir. 10 fantastik ve dinamik modeli keşfedebilir ..
650,06 TL
Vergiler Hariç:541,72 TL
ER) Temel mekanik ve mühendislik ilkelerini kullanarak çocukların eğlenerek öğrenmelerini sağlayan zengin bir mekanik labaratuvar seti.250'den fazla değiştirilebilir komponenti sayesinde artan zorluk seviyelerinde 50'den fazla farklı modelin mekanizmasını keşfedin.Manuel etkileşim ile şanzıman ve di..
825,02 TL
Vergiler Hariç:687,52 TL
ER) Modern, etkileşimli ve eğlenceli bir şekilde yeniden ele alınan harika bir bilim klasiği.İnsan vücudunun anatomisini basit ve anında tanımak için harika bir oyun. Birleştirilecek iskelet ve organlar, yeniden inşa edilecek diş kemerleri ve 5 duyuyu keşfetmeye yönelik pek çok aktivite. Özel bir et..
825,02 TL
Vergiler Hariç:687,52 TL
ER) Mikrokozmosu incelemek ve onu 1200 kata kadar büyütmek için kullanımı kolay gerçek bir profesyonel mikroskop. Bilimle eğlenmek için 50 deney, alıştırma ve özel test ile.Çevremizdeki dünyayı gözlemlemek için zengin bir enstrümantasyon sağlanmıştır: plastik slaytlar, gözlükler, pipetler ve büyüteç..
1.287,02 TL
Vergiler Hariç:1.072,52 TL
ER) Bilim ve Oyun: Tırnak Laboratuvarı ile minik prensesler şimdi daha süslü!Tırnaklarınızın harika görünümü için gerekli olan her şey bu set içerisinde mevcut! Tırnaklarınızı rengarenk yapmak için kullanabileceğiniz ojeler ve simler bu kutunun içerisinde mevcuttur. Karanlıkta parlayan özel ojeye kı..
650,06 TL
Vergiler Hariç:541,72 TL
ER) Uzay hiç bu kadar yakın olmamıştı!Bilim Seti: Küçük Astronotlar ile uzay hakkında bilgi edinmek hiç bu kadar kolay ve eğlenceli olmamıştı. Çocukları bekleyen pek çok aktivite bu setle birlikte geliyor. Model roketlerinizi fırlatma rampasına yerleştirin ve sonra onları fırlatın. Üzerinde gezegenl..
499,34 TL
Vergiler Hariç:416,12 TL
ER) Bilim Seti: T-Rex Kazı Seti ile geçmişe adım atın!Kutu içerisinde bulunan toprak parçasını Paleontologların kullandığı araçları kullanarak kazın.Toprağın içindeki çok eski ve unutulmuş fosilleri bulup onları keşfedin. Dex Tyrannosaurus’un kafatasını birleştirip şimdiye kadar bilinen en güçlü ısı..
415,58 TL
Vergiler Hariç:346,32 TL
ER) Harika oyun maceraları yaşarken robotik biliminin sırlarını keşfedebileceğin bu olağanüstü robot akrep onu kurmanı bekliyor! İki motor ile çalıştırılan 6 bacağıyla tıpkı gerçek bir akrep gibi yürüyen Akrep Robot, kıskaçları ve kuyruğu ile yaptığı hareketler ile aşırı gerçekçi bir görünüme sahipt..
1.075,10 TL
Vergiler Hariç:895,92 TL
ER) • Parçaları birleştirilebilen bu yük kamyonu modeliyle çocuklar mekaniğin ve mühendisliğin sırlarını keşfedebilecekler! • Çocuklar, 150’den fazla parçayı kullanarak damperleriyle değerli malzemeleri, kayaları ve daha başka birçok şeyi taşıyabilen 2 farklı kamyon modeli oluşturabilirler.• El ile ..
498,14 TL
Vergiler Hariç:415,12 TL
ER) Bilimsel deneyler hazırlayıp bunların viral hale gelmesini sağlayabileceğiniz harika bir set!• Özel ve ücretsiz uygulaması sayesinde, en şaşırtıcı ve eğlenceli deneylerin videosunu hazırlayıp arkadaşlarınızla paylaşmak artık mümkün.• Sette akıllı telefon destek parçası ve arka planı uygulama içe..
650,06 TL
Vergiler Hariç:541,72 TL
ER) Çocukların kendi sabunlarını çeşitli işlemlerden geçirerek yapmalarını sağlayan harika bir sabun laboratuvarı setidir.El yapımı kokulu sabunlara hayat veren sabun laboratuvarı ile yaratmak için ihtiyacınız olan her şeyi ve hammaddeleri içermektedir. Ayrıca; sabun şekilleri, duş jeli, el sabunu v..
335,18 TL
Vergiler Hariç:279,32 TL
ER) Hayal gücünüzü serbest bırakmak ve kaos etkisini tetiklemek için ortak ev nesneleriyle kişiselleştirilebilen sınırsız sayıda rota oluşturmak için çok sayıda parça ve özel aksesuar. Clementoni'nin çocukların eğlenirken öğrenmelerine yardımcı olmak, en iyi bildikleri dili ve doğal olarak kendil..
975,74 TL
Vergiler Hariç:813,12 TL
ER) Aksiyon ve Reaksiyon serisi yaratıcılığı hareket geçirir ve hiç bitmeyen bir eğlence sunar. İçerisinde bulunan malzemeler ile çocukların harika parkurlar oluşturmasına imkan verirken evde bulunan nesneler ile rotaları kişiselleştirmelerini sağlar Modülerdir - Setin içerisinde bulunan tüm parça..
575,90 TL
Vergiler Hariç:479,92 TL
ER) Bu kit bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik alanlarındaki becerileri teşvik eder. Çocuklar, becerilerini geliştirmek ve bilimsel ve teknolojik yönlerle ilgili bilgilerini genişletmek için deneyleri kullanabilirler.5IN1 Hareket eden ve yürüyen model.Motorlu Model5 Farklı model inşa edebilir..
650,06 TL
Vergiler Hariç:541,72 TL
ER) Action&Reaction setinin eğlence garantisi veren yeni ve özel bir versiyonu! İstediğiniz şekilde ayarlayabileceğiniz çok sayıda DOMİNO taşı ve nefes kesici efektler oluşturan yeni devreler yaratmak için kullanabileceğiniz özel parçalar içerir. Yol boyunca ilerlemeleri için domino taşlarını dönüşt..
646,46 TL
Vergiler Hariç:538,72 TL
ER) Şaşırtıcı efektlere sahip sonsuz devreler inşa etmek için harika bir bilimsel set!Sınırsız yaratıcılık için günlük öğelerle de kişiselleştirilebilen sonsuz parçalar oluşturmak için birçok özel parça içerir! Döngü ile yer çekimi kanunlarına meydan okuyun, dönüşlerle rotaları ikiye katlayın ve spi..
925,58 TL
Vergiler Hariç:771,32 TL
ER) Küçük çocuklar bilim dünyasına ilk adımlarını atarlarken onlara eşlik edecek çok sayıda deney içeren bir settir.Çok sayıda deneyin arasında renklerle, ağırlıklarla ve boyutlarla ilgili oyunlar, çeşitli çözeltiler elde etme, suyun özelliklerini keşfetme ve daha başka birçok aktivite bulunur. Çocu..
499,34 TL
Vergiler Hariç:416,12 TL
ER) Mars'ta maceralı bir keşif yolculuğu için fütüristik bir NASA nakliye gezgini. Küçük bir keşif gezgini ile donatılmış, ön ve arka tekerlekleri ters yönde yönlendiren motorlu bir model. Her seferinde çocukları düşünmeye ve olası çözümler ve montaj seçenekleri bulmaya iten farklı bir meydan okuma...
975,74 TL
Vergiler Hariç:813,12 TL
ER) Uzay hiç bu kadar yakın olmamıştı! Süper gerçekçi görünümlü bir uzay gemisi ve süzülme yanılsaması veren özel bir binek inşa edin! Bir uzay gemisi inşa etmek için 220 parça inşaatçı Özel tutucu ile kayma efekti İnşaat talimat broşürü ile Paket boyutları : 39 x 28 x 6 cm Yaş 8+..
650,06 TL
Vergiler Hariç:541,72 TL
ER) Çalışan elektronik devreler oluşturacağın laboratuvar ile elektriğin dünyasına doğru bir yolculuğa çıkmaya hazırlan!Patenti alınmış modüller elektrik devrelerini gerçek bir eğlenceye dönüştürüyor!Çocukların kendi kendilerine yeni ve uğraştırıcı bir şeyler denemesini sağlayarak onları zor olduğu ..
912,38 TL
Vergiler Hariç:760,32 TL
ER) Action ve Reaction'ın dönen devreleri, bir vay etkisi yaratan şaşırtıcı efektlerle zenginleştirilmiştir! Şeffaf raylar ve karanlıkta parlayan bilyeler ile harika özel efektlere sahip şaşırtıcı kurslar oluşturabilirsiniz! Tibet köprüsü ile göz kamaştırıcı kurslar oluşturun, çatallarla çift devre ..
825,02 TL
Vergiler Hariç:687,52 TL
ER) Sonsuz macera için sizinle ve çevreyle etkileşime geçmek amacıyla 3 motor ve çok sayıda sensor kullanan harika bir Mekanik Ejderha oyun seti! Mecha Dragon, akıllı telefon veya tabletten ücretsiz olarak indirilebilen özel uygulaması aracılığı ile kutu içerisinden çıkan özel düdüğü veya basit bir ..
1.513,34 TL
Vergiler Hariç:1.261,12 TL
ER) Yeni projeler tasarlamaya teşvik  eder.Fikirleri somut şekillere dönüştürmeyi sağlar.Varsayımların uygulamaya geçirilmesine yardımcı olur.Ayarlanabilir Direksiyon MekanizmasıDamperli150 Adetten fazla değiştirilebilir parçaİçerisinde resimli kullanım kılavuzu içerir.Bu oyun seti; bilim, teknoloji..
338,30 TL
Vergiler Hariç:281,92 TL
ER) Doğayı keşfetmeye yönelik çok sayıda oyun ve aktivite!Her yere yanınızda götürebileceğiniz gerçek bir  dürbün.İçindekilerDürbünBir paket alçıAlçıdan izler için kalıpKeşif kartlarıGözlem kabıBüyüteçMaşaKarton kaşif çantasıResimli kullanım kılavuzuYaş:5+Kutu Ölçüsü: 38,5x28,5x8 cm..
499,34 TL
Vergiler Hariç:416,12 TL
ER) Hayvanlara bakmayı öğrenmek için harika bir oyun!Sizden ilgi ve sevgi bekleyen pelüş bir oyuncak!İçindekilerAnatomi KartıAnatomi MasasıPelüş KöpekBoyunlukŞekiller İçin KalıpKırmızı RenklendiriciSargı BeziDeney TüpüSpatulaPipetStetoskopAlçıŞırıngaResimli Kullanım KılavuzuYaş:5+Kutu Ölçüsü: 42x28x..
651,26 TL
Vergiler Hariç:542,72 TL
ER) Yanadağ modelini oluşturun ve dilediğiniz gibi boyayın.Neon renklendirici ve mor ötesi el feneri ile muhteşem bir yanardağ patlamasıKaranlıkta parlayan yanardağ patlaması!Yaş:8+İçerisindekilerYanardağ modeliSodyum bikarbonatAlçı tozuNeon pigmentMor ötesi el feneriEmniyet anahtarıKapaklı ve derec..
499,34 TL
Vergiler Hariç:416,12 TL
ER) Eğlenceli ve öğretici bir UZAY KEŞİF SETİAsteroit üzerinde kazılar yapın, UZAY MEKİĞİ ve GÖKTAŞI parçalarını bulmaya çalışın.Dünya'ya düşmüş bir GÖKTAŞINDAN alınmış gerçek bir taş örneği içerir.İçindekiler  *Asteroit bloğu  * Uzay mekiği parçaları  * Uzay iniş aracı parçaları  *Astronot  *Çıkart..
415,58 TL
Vergiler Hariç:346,32 TL
ER) Eğlenceli ve öğretici bir UZAY KEŞİF SETİAsteroit üzerinde kazılar yapın, UZAY KEŞİF ARACI ve GÖKTAŞI  parçalarını bulmaya çalışın.Dünya'ya düşmüş bir GÖKTAŞINDAN alınmış gerçek bir taş örneği içerir.İçindekiler  *Asteroit bloğu  * Uzay keşif aracı parçaları  * İnsansız hava aracı parçaları  *As..
415,58 TL
Vergiler Hariç:346,32 TL
ER) Özel broş yapma makinesi sayesinde Harry Potter’ın sihrini gittiğiniz her yere götürün!Broş yapma makinesi kazaklara, ceketlere, kalem kutularına, sırt çantalarına ve başka birçok yere takılacak özel aksesuarlar yapmayı daha da kolaylaştırıyor!Yapmanız gereken tek şey, çizimler ve simle süslenmi..
372,14 TL
Vergiler Hariç:310,12 TL
ER) Bu inanılmaz laboratuvarla Formula 1’in dünyasına gazlayın! Birbirinin yerine kullanılabilen 350’nin üzerinde bileşenle oluşturulan 20 yarış arabası modeli. İşleyen direksiyonu, ayarlanabilir arka spoyleri ve bir diferansiyel yardımıyla işletilebilen arka tekerleri olan bir Formüla 1 arabası, bi..
838,22 TL
Vergiler Hariç:698,52 TL
ER) Mekanik Traktör modellemek çok heyecanlı olacak! 20 model ve teknik uygulama oluşturmak için 250'den fazla bileşen. Traktör ayrıca mekanik bir şanzıman sistemi aracılığıyla motor tarafından tahrik edilen tarım ekipmanlarına da sahiptir.Sette bulunan bileşenler, tüm modelleri oluşturmak, sökmek v..
825,02 TL
Vergiler Hariç:687,52 TL
ER) Bu set STEM (Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik) metodundan ilham alarak çocukların; el – göz koordinasyonunun, yaratıcılıklarının, basit mekanik bilgilerinin ve ince motor becerilerinin gelişimine yardımcı olmaktadır.Çocuklar; gerçekçi modelleri oluştururken aerodinamiğin sırlarını öğre..
825,02 TL
Vergiler Hariç:687,52 TL
ER) Hareket eden ve yürüyen sevimli dinozorlar yapmak için mükemmel bir mekanik set!Kutunun içinde yer alan talimatlara uy ve dinozorların sevimli dünyasına dahil ol!Zengin görsellere sahip bilimsel kullanım kılavuzu sayesinde çocuklar; T-Rex, Brontosaurus, Stegosaurus, Triceratops ve Pterodactyl ol..
650,06 TL
Vergiler Hariç:541,72 TL
ER) Kanatlarını açıp uçmak isteyen zincirlenmiş bir ejderha ile oluşturulmayı bekleyen bir optik yanılsama.Gerilimin etkisi ejderhaya havada asılı kalmış görünümü verecek.Çocukların olası çözümler ve oyun senaryoları yaratıp geliştirirken keyifli vakit geçireceği harika bir oyun deneyimi.Çeşitli par..
421,82 TL
Vergiler Hariç:351,52 TL
ER) Bilim, slime’la çok eğlenceli hale geliyor! Müthiş slime’ınızı yaratmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm içerikler (tutkal, etkinleştirici çözelti ve renklendirici) dahil! Bilimin harikalarını kolay ve eğlenceli bir biçimde keşfetmeniz için kendi başınıza veya arkadaşlarınızla deney yapabileceğiniz m..
179,42 TL
Vergiler Hariç:149,52 TL
ER) Bilim, yarı bilimsel yarı gizemli bu özel kitle daha da eğlenceli hale geldi! Gerçek araştırmacılar gibi, çocuklar bir maceraya atılacak ve bilmeceler çözmeleri ve ipuçları bulmaları gerekecek. Set, turnusol kağıdı, karışımlar ve filtrelerle deneyler yapmak için gerekli her şeyi içeriyor.  Kitle..
335,18 TL
Vergiler Hariç:279,32 TL
ER) "İcat et, birleştir, oyna! İşte hareket eden ve yürüyen harika hayvanlar yapmak için kolaylıkla birleştirilebilen bol miktarda parçası olan, küçük çocuklara yönelik yeni mekanik laboratuvarı.   Bu Oyuncak 120 Parça İçeriyor: kirişler, levhalar, çiviler, küpler, makaralar ve özel parçalar (elipsl..
650,06 TL
Vergiler Hariç:541,72 TL
ER) Komik görünümüyle son derece sevimli olan bu panda robot, gerçek hayattaki gibi taklalar atarak hareket ediyor! Eşsiz bir oyun deneyimi için bir araya getirilebilen bir hayvan robot. Eksiksiz bir oyun deneyimi: inşa aşamasından doğrudan etkileşime, robotlar dünyasında sihirli bir macera. El bece..
498,14 TL
Vergiler Hariç:415,12 TL
ER) Slitherbot - Robotik Laborutavarı /BilimveOyun +8 yaş   Gerçek bir yılan gibi sürünen robot! Parçaları birleştirirken el becerilerinizi geliştirin. Hareket prensipleri ile deneyiminizi artırın. Mekanizmayı etkinleştirin ve robotun harekete geçmesini sağlayın.   50 cm'den uzun! Mafsallı Kuyruk Z..
498,14 TL
Vergiler Hariç:415,12 TL
ER) M.L Hypercar - Mekanik Laboratuarı Bilim ve Oyun +8 yaş   Yaratıcılık Yeni projeler tasarlamaya teşvik eder. El Becerileri Fikirleri somut şekillere dönüştürmeyi sağlar. Zeka Varsayımların uygulamaya geçirilmesine yardımcı olur.   Kremayer ve Pinyon Dişli Direksiyon Mekanizması Yaş:8+Kutu Ölçü..
338,30 TL
Vergiler Hariç:281,92 TL
ER) Çılgın Toplar - Spor - Bilim ve Oyun / +7 yaş    Bayrak renkleri ile eğlenceli toplar yapın. Goller atarak arkadaşlarınıza meydan okuyun  İçindekiler Dereceli Deney Kabı Kalıplar Renkli PVA Granül Paketleri Reslimli Kullanım Kılavuzu Yaş:8+ Kutu Ölçüsü:15.1x21.2x5.5 cm ..
335,18 TL
Vergiler Hariç:279,32 TL
ER) M.L Yelkenli Tekne - Mekanik Laboratuarı /BilimveOyun +8 yaş Ayarlanabilir Yelken Dümen Kontrolü 10 Farklı Model 180 Adetten fazla değiştirilebilir parça Yaş:8+ Kutu Ölçüsü:39,7x27,9x6 cm..
421,82 TL
Vergiler Hariç:351,52 TL
ER) Bir beyine dokunmak nasıl bir his verir?Neden denemeyesiniz? Çılgın Anatomi ile bunu öğrenebilirsiniz! İnsan kafatasını tüm parçalarıyla birleştirin ve inanılmaz gerçekleri keşfederken eğlenin! Alçı dökmeden birleştirme aşamasına: insan vücudunun bir parçasını oluşturmanın zevkiyle kafataslarımı..
498,14 TL
Vergiler Hariç:415,12 TL
148 adet ürün gösteriliyor