Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz


Sprey Ürünler

NB  Michelin MC32712 150ml Vanilya Kokulu Klima Temizleyici Sprey 150ml Otomotiv Klima Sistemi Temizleyicisi, Üstün formülü sayesinde aracınızın tüm havalandırma sistemini güvenli bir şekilde yeniler ve temizler, Özel koku tutma ve yüzey kontrol teknolojisi, kokuya neden olan küf, rut..
276,00 TL
Vergiler Hariç:276,00 TL
NB Selsil Silicone, şeffaf, yağlayıcı etkisi olan yüksek kalite silikon içeren spreydir. Özellikler Yağlayıcıdır. Etkin formülü sayesinde kolayca uygulanabilir ve iyi derecede nüfuz eder. Sürtünmeyi azaltır, sürtünme sonucu oluşun ses ve aşındırmayı önler. Su iticidir. Neme karşı yüzeyleri korur..
118,00 TL
Vergiler Hariç:118,00 TL
NB Pas Sökücü ve YağlayıcıSelsil RUST, suyu ve nemi yüzeyden uzak tutarak, metal yüzeylerde yağlayıcı özelliği ile koruma sağlayan, pas çözücü etkisi olan silikon içermeyen spreydir. Özellikler Etkin formülü sayesinde kolayca uygulanabilir ve iyi derecede nüfuz eder.Paslanmış parçaları gevşetir ve..
92,00 TL
Vergiler Hariç:92,00 TL
NB  Michelin MC31449 150ml Klima Temizleyici Sprey • 150ml Otomotiv Klima Sistemi Temizleyicisi, Üstün formülü sayesinde aracınızın tüm havalandırma sistemini güvenli bir şekilde yeniler ve temizler, • Özel koku tutma ve yüzey kontrol teknolojisi, kokuya neden olan küf, rutubet, duman, yiyecek ..
276,00 TL
Vergiler Hariç:276,00 TL
NB Selsil Elektronik Devre Kart Temizleme Spreyi 200 ml (Yağsız) Özellikler: Suyu ve nemi yüzeyden uzak tutarak, elektrikli cihazlarda koruyucu tabaka oluşturmaya yarar. Özellikleri: Kolay uygulanır. Etkili formülü ile hızlı kuruma sağlamakatadır. Suyu uygulanan yüzeyden uzaklaştırarak neme karşı ko..
122,00 TL
Vergiler Hariç:122,00 TL
NB Selsil Zift Katran Temizleyici Sprey Özellikler: Genel temizle formülü içeren spreydir. Otomobil dış ve iç yüzey temizliğinde yapışmış lekeler dahil toz, kir, yağ ve katranların temizliğinde kullanılabilir. Özellikleri arasında yağ ve kir temizliğinde kullanılır, kolay uygulanır. Korozif değildi..
142,00 TL
Vergiler Hariç:142,00 TL
NB GENEL AMAÇLI YAĞLAMA SPREYİ VE PAS SÖKÜCÜ UYGULAMA ALANLARI ● WD-40 formülünde bulunan metale karşı yüksek çekim özelliği sayesinde, yüzeyleri nemli koşullar altında bile tamamen kaplar. Püskürtülerek, fırçalı uygulamalarda veya daldırma yönteminde dahi metal yüzey ile nem arasına girerek koru..
423,00 TL
Vergiler Hariç:423,00 TL
NB Selsil kontakt sprey genel amaçlı bir sprey olup elektrik kontak uygulamalarında kullanılmaktadır. Özellikler Pas ve oksidasyonu önler. Su iticidir Hemen kurur. Derinlemesine temizler. Korozif değildir. Kimyasal atık bırakmaz. Uygulama ve kullanım alanları Ürünü kullanmdan önce ambalaj üzerindeki..
137,00 TL
Vergiler Hariç:137,00 TL
NB Michelin MC31951 650ml Hızlı Cila • 650ml Michelin özel formülü ile geliştirilmiş hızlı cila sayesinde araç kaportaları, tampon, kapı kolları, çamurluk ve tüm dış yüzeylerin parlak görünmesini sağlamak için özel olarak geliştirilmiştir, • Aracınızın rekor sürede yeni görünmesini sağlayan özel bir..
347,00 TL
Vergiler Hariç:347,00 TL
NB Kapalı mekanlarda rahatsız edici kokuları yok ederek ferahlık sağlar. Sigara, evcil hayvan ve diğer kötü kokuları ortadan kaldırır. Uzun süre etkilidir. Sprey koku sıkıldıktan sonra tazelik ve ferahlık uzun süre devam eder. Kullanım şekli: Sprey kokular kullanıma hazırdır. Kapılar kapalı durumday..
169,00 TL
Vergiler Hariç:169,00 TL
NB Kapalı mekanlarda rahatsız edici kokuları yok ederek ferahlık sağlar. Sigara, evcil hayvan ve diğer kötü kokuları ortadan kaldırır. Uzun süre etkilidir. Sprey koku sıkıldıktan sonra tazelik ve ferahlık uzun süre devam eder. Kullanım şekli: Sprey kokular kullanıma hazırdır. Kapılar kapalı durumday..
169,00 TL
Vergiler Hariç:169,00 TL
NB Boybey BB100 Balata Spreyi Yanmaz 500 ml Yağa Karşı Aşırı Derecede Etkili Temizlik Sunar​Kolay Ve Hızlı Optimum Temizlik SağlarYüksek Temizlik Gücüne Sahiptir500mg..
110,00 TL
Vergiler Hariç:110,00 TL
NB Araçlar, iş yerleri ve evler için güzel kokulu ferahlatıcı spreyler. Doğal kokulardan oluşan ürün serisi Yaşadığınız mekanlarda etkili ve hoş birferahlık hissi sağlar.İstenmeyen kokulara karşı etkilidir.Kumaş yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir.Kapalı mekanlarda rahatsız edici kokuları yok edere..
169,00 TL
Vergiler Hariç:169,00 TL
NB raçlar, iş yerleri ve evler için güzel kokulu ferahlatıcı spreyler.Doğal kokulardan oluşan ürün serisi Yaşadığınız mekanlarda etkili ve hoş birferahlık hissi sağlar.İstenmeyen kokulara karşı etkilidir.Kumaş yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir.Kapalı mekanlarda rahatsız edici kokuları yok ederek..
169,00 TL
Vergiler Hariç:169,00 TL
NB Araçlar, iş yerleri ve evler için güzel kokulu ferahlatıcı spreyler.Doğal kokulardan oluşan ürün serisi Yaşadığınız mekanlarda etkili ve hoş birferahlık hissi sağlar.İstenmeyen kokulara karşı etkilidir.Kumaş yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir.Kapalı mekanlarda rahatsız edici kokuları yok ederek..
169,00 TL
Vergiler Hariç:169,00 TL
15 adet ürün gösteriliyor