Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz


Baby Clementoni

ER) Sevimli bir ay şeklindeki müzik kutusu ve yumuşak yıldız, keyifli ve şefkat dolu tatlı rüyalar görmesi için bebeğinize yatağında eşlik eder. Yıldız şeklindeki yumuşak aksesuar çekildiğinde, müzik kutusu Mozart'tan hoş bir melodi çalar ve üzerideki çizimlerle süslenmiş dönen disk bebeğinizi rahat..
462,86 TL
Vergiler Hariç:385,72 TL
ER) • Hayvanlar dünyasını keşfetmek hiç bu kadar basit ve eğlenceli olmadı! • Oyun, dokular ve resimleri eşleştirme yoluyla çocuğun farklı hayvanların kürklerini tanımasına yardımcı olmak için tasarlanmış 12 mini yapboz içerir.• Mini yapbozlar geri dönüştürülmüş kartondan yapılmıştır, narin renklere..
211,10 TL
Vergiler Hariç:175,92 TL
ER) • Birbirine geçmeli olmayan, bir çerçeve içine yerleştirilmiş iki veya üç parçadan oluşan, en minikler için düşünülmüş sevimli bir yapboz. • Oyun ulaşım araçlarını konu alan 6 yapboz içerir. Orijinal renklere, sevimli ve yumuşak hatlara sahip basit görüntüler, en miniklerin ilgisini çekmek üzere..
211,10 TL
Vergiler Hariç:175,92 TL
ER) • Çok küçük çocuklar için düşünülmüş, birbirine geçmeli olmayan, bir çerçeve içine yerleştirilmiş iki veya üç parçadan oluşan yenilikçi bir yapboz. • Oyun altı farklı hayvanın resmedildiği 6 yapboz içerir. • Basit ve orijinal görseller, gerçeği yansıtan renkler, sempatik ve sevimli ifadeler ile ..
211,10 TL
Vergiler Hariç:175,92 TL
ER) • Sevimli çek çek pony her zaman çocuğunuzun yanında!• Eğeri üzerindeki düğmelere basıldığında sevimli pony canlanır, yemek yer, güler ve ses efektleriyle çocuğunuzu eğlendirir. • Tekerleklere, çekme ipine ve etkileşimli düğmelere sahip pony, duyusal gelişimi destekler ve motor becerilerini geli..
637,58 TL
Vergiler Hariç:531,32 TL
ER) Çocuğun bazı şeylerin gündüz ya da gece görüldüğünde nasıl değiştiğini anlamasına ve bazı gece hayvanlarını tanımasına yardımcı olmayı amaçlayan, geri dönüştürülmüş kartondan 12 mini yapboz içerir. • Resimler çocukların dikkatini çeker ve mantıksal ilişkilendirme oyununda onları yönlendirerek gö..
211,10 TL
Vergiler Hariç:175,92 TL
ER) • Her yerde kesintisiz eğlence için bebek arabasına kolayca monte edilebilen renkli ve sevimli bir aktivite oyuncağı. • Bebeğin ilgisini çekmek için hışırtı sesi çıkaran renkli askı aksesuarları, bebeklerde merak uyandırır ve duyusal gelişimlerini uyarır. • Kullanışlı olması ve katlanabilir özel..
559,10 TL
Vergiler Hariç:465,92 TL
ER) • Kucaklanmayı bekleyen bu eğlenceli peluş kedicik kısa sürede tüm çocukların yanından ayırmadığı bir arkadaş olacak! • Çok sayıda farklı malzemeden üretilen peluş kedicik, çocuğun çok duyusal uyarımını geliştirir. Çocuğun duyusal uyarımını geliştirmek için birkaç farklı malzemeden üretilmiştir...
514,70 TL
Vergiler Hariç:428,92 TL
ER) • Küçük çocuklar için özel olarak tasarlanan ultra yumuşak peluş ayıcık sevecenlikle dolu bir oyun ortamı yaratır! • Çocuğun duyusal uyarımını geliştirmek üzere özel malzemelerden üretilen peluş oyuncak, çocukların temas algılarını erken yaşta geliştirmelerine olanak sağlar.• Oyuncakla birlikte ..
514,70 TL
Vergiler Hariç:428,92 TL
ER) • İlk aylarında küçük çocuklara arkadaşlık edecek sevimli peluş bir tavşancık!• Çeşitli malzemelerden üretilen peluş oyuncak, çocuğun duyusal uyarımını geliştirmek için tasarlanmıştır.• Renkli görsellerle dolu bu değerli hediye kutusu yeniden kullanılabilir ve tavşanla oynarken kullanılabilen pr..
514,70 TL
Vergiler Hariç:428,92 TL
ER) • Küçük çocuklar için özel olarak tasarlanan ultra yumuşak peluş köpek, sevecenlikle dolu bir oyun ortamı yaratır!• Bu sevimli köpek, annenin kokusunu emip ayrılma aşamasında çocuğu yatıştıracak şekilde tasarlanan yumuşak rahatlatıcı özel bir kumaştan üretilmiştir. • Peluş oyuncağın kutusu canlı..
514,70 TL
Vergiler Hariç:428,92 TL
ER) Bebeğinizi eğlendirmek ve yetenek gelişimlerini desteklemek için birçok fi ziksel aktivite içeren renkli jimnastik merkezidir. Ayarlanabilen ve takıp çıkarılabilen yumuşak askılı oyuncaklar ile bebeğinizin dokunma ve görme algılarının gelişimini harekete geçirir. Yaşamlarının ilk aylarında, bebe..
1.058,54 TL
Vergiler Hariç:882,12 TL
ER) • Sarılabileceğin ve yetişkinleri taklit ettiğin oyunlar sırasında eğlenceli vakit geçirilebilecek yumuşak bir bebektir. • Oyuncak bebek, çok sayıda yemek ve uyku saati aksesuarıyla birlikte gelir. • Oyuncağın kutusu, çocuğun bebekle oynarken çeşitli hikayeler oluşturabileceği bir alan olarak da..
761,42 TL
Vergiler Hariç:634,52 TL
ER) Baby Clementoni Sihirli Ağaç ile minikler eğlenirken gelişiyor! Yakalayıp renklerine göre teknenin içine yerleştirmek için renkli küçük balıklar seni bekliyor! Küçükler için basit, kullanışlı ve eğlenceli klasikleşmiş bu oyun şimdi yumuşak renkler ve özel tasarımıyla karşınızda. Bu oyun seti ile..
379,82 TL
Vergiler Hariç:316,52 TL
ER) Çocuğun etrafındaki ortamı aydınlatmak için kalbin ritmine göre yavaşça yanıp sönen tatlı bir ateş böceği. Uyku öncesinde ve sırasında onu destekleyen birinci sınıf tasarım ve işlevsellik. Ebeveynin çocuğu uyutmak için oluşturduğu ritüelin bir parçası olacak şekilde tasarlanmış ışıklar ve sesler..
513,50 TL
Vergiler Hariç:427,92 TL
ER) Yumuşak kumaştan yapılmış bu çok hassas müzik kutusu, yatmadan önce çocuğa nazikçe eşlik eder. Tatlı melodisi, çocukta sakinlik gibi olumlu duyguların gelişimini desteklemek için tasarlanmıştır. Hem beşiğe hem de bebek arabasına asmak için cırt cırtlı yumuşak bir bantla donatılmıştır. Yumuşak yü..
460,46 TL
Vergiler Hariç:383,72 TL
ER) Çocukla tatlı melodiler ve tatlı anları uyandırmak için tasarlanmış özel bir üst dil ile etkileşime girecek, sarılması çok yumuşak bir pandadır. Siyah beyaz ve küçük renkli unsurlara sahip panda, yaşamın ilk aylarında çocuklarda görsel algı gelişimini desteklemek için tasarlanmıştır.Küçükleri sa..
592,94 TL
Vergiler Hariç:494,12 TL
ER) Bu çok tatlı tilki, çocuğu duyguları tanıma ve yönetme konusunda teşvik etmek için tasarlanmıştırYumuşak "dost" tilki kuyruğunu çekerek titreyerek bebeğin gevşemesini sağlar.Aksesuarlarla dolu oyun, çocuğun kendisine bakabileceği ve duygularını tanıyabileceği bir ayna ile donatılmıştır.Kutu Boyu..
513,50 TL
Vergiler Hariç:427,92 TL
ER) Sevimli Maymun miniklerin gezintisine eşlik etmek için sabırsızlanıyor! Bebeğiniz bu sevimli maymunun birbirinden neşeli özellikleriyle keyifli vakit geçirirken siz ebeveynler ise bebeğinizin fiziksel ve duygusal gelişimine şahit olacaksınız.Maymun Uzunluğu:29 cmPek çok etkileşim modu içerir.İlk..
592,94 TL
Vergiler Hariç:494,12 TL
ER) Müziği ve ritim duygusunu keşfetmek için aktiviteler ve eğlenceli melodilerle dolu bir davul! Çocuklar davulun üzerindeki düğmeye basarak pek çok eğlenceli ses ve ezgiyi dinleyebilir.Davulun dönüşü ile müziğin hızı değişirken, ışık ve ses efektleri de oluşturulur. Davulun üst kısmına vurarak, ço..
637,58 TL
Vergiler Hariç:531,32 TL
ER) Sesler ve melodilerle dolu oyun seti.Bebeğiniz, çiftlikteki 12 karakteri ve hayvanların seslerini çiftliğin ortasındaki hazneye yerleştirerek keşfedecektir.Aynı zamanda karakterleri bebek yapbozunda olduğu gibi resimli tabana yerleştirerek kavrama hareketi ve el-göz koordinasyonu alıştırması yap..
672,38 TL
Vergiler Hariç:560,32 TL
ER) Yakında miniklerin en iyi arkadaşı olacak çok yumuşak, sevimli bir oyuncak!• Tatlı ve yumuşak olan bu sevimli oyuncak, test edilmiş ve güvenli kumaşlardan yapıldığı için gezegenimize karşı bilinçli ve sorumlu yaklaşımı temsil eder. • Hayvan tatlı ve yumuşaktır ve sürekli sarılmak ister. Çocuğa g..
255,50 TL
Vergiler Hariç:212,92 TL
ER) Uyku Arkadaşı TavşanBebeği rahatlatmayı amaçlayan yumuşacık Uyku Arkadaşı Tavşan.Silikondan kalp bebeğin dokunabileceği ve ısırabileceği, annenin boynuna takabileceği bir kolye olarak kullanılabilir.%100 Yıkanabilir0+ AyKutu Ölçüsü:25x8x28,5cm..
381,50 TL
Vergiler Hariç:317,92 TL
ER) Bu süper sevimli, sevimli panda, ninniler söyleyerek ve hassas anlar yaşatmak için tasarlanmış özel bir üst dil kullanarak iletişim kurarak çocuğunuzla etkileşime girer. Diğer renklerin parıldadığı siyah beyaz panda, bebeğinizin ilk aylarında görsel algısını geliştirmeye yardımcı olmak için tas..
433,10 TL
Vergiler Hariç:360,92 TL
ER) Çocukların müzikle oynayabilmeleri ve hayvan arkadaşlarıyla eğlenebilmeleri için radyo şeklinde bir aktivite takımı. Müzik istasyonunu seçmek ve farklı türleri dinlemek için 4 düğmeden birine basın! Farklı melodileri etkinleştiren ve bebekleri etkileşimli oyun deneyimlerinde yönlendiren ve onla..
428,06 TL
Vergiler Hariç:356,72 TL
ER) Deklanşöre her basıldığında sevimli melodiler veya eğlenceli hayvan sesleri çalan, en küçük detayına kadar özenle tasarlanmış canlı renkli ve tasarım odaklı bir kamera. Sesler veya şarkılar çalan ve bebeklere oyalayıcı etkileşimli oyun deneyimlerinde yol gösteren renkli tuşlarıyla onları sürekli..
428,06 TL
Vergiler Hariç:356,72 TL
ER) Çocukların yazma öncesi becerilerini, el becerilerini ve el-göz koordinasyonlarını çalıştırabilmeleri için orijinal çıkarılabilir cetvele ve şablonlara sahip, çizmeyi ve yazmayı öğreten renkli bir tahta. Tahta ayrıca çocukların melodiler ve çok sayıda farklı ses efekti dinleyebilmeleri için eğle..
956,30 TL
Vergiler Hariç:796,92 TL
ER) 17659 Futbol Kalesi, Baby ClementoniBaşlatma düdüğü ile birlikte kaleci sağa - sola hareket eder. Aynı zamanda bir etkinlik merkezi olan futbol kalesiyle eğlence sahalara taşıyor! Futbol kalesi, oyun deneyimini geliştirmek ve daha da çekici hale getirmek için futbola uygun yeni bir fonksiyon kaz..
1.145,18 TL
Vergiler Hariç:954,32 TL
ER) Küçük çocuklar için tasarlanmış 15 Clemmy yapım parçası ve çok sayıda mekanik aktiviteye sahip eğlenceli bir kapağı olan süper renkli bir kova!Kapaktaki 2 vites gerçekten dönüyor!Tuğla salıncak ve ambar kapısı, çevrildiğinde tuğlayı kovaya düşürerek sevimli bir gözetleme sesi çıkarır. El beceril..
465,26 TL
Vergiler Hariç:387,72 TL
ER) Her seferinde yeni ve ilgi çekici bir deneyim yaşamak için çeşitli unsurlardan oluşan bir oyun.Su geçtiğinde harekete geçen ve sihirli efektlere hayat veren üç sevimli küçük hayvan. Küçüklerin el becerilerini farklı ve her zaman ilgi çekici şekillerde teşvik etmek için tasarlanmış, eğlenceli ve ..
464,06 TL
Vergiler Hariç:386,72 TL
ER) Birçok interaktif simge ve parlak ekranı ile eğlenceli bir elektronik akıllı telefon.Farklı hayvan seslerini öğrenmek için çok sayıda ses efekti.El becerilerini, görme ve işitme duyularını harekete geçirir.Ekran üzerinde 4 büyük parlak düğme ve alt kısımda büyük bir müzik düğmesi mevcuttur. Beni..
377,42 TL
Vergiler Hariç:314,52 TL
ER) Baby Clemmy Yumuşak Bloklar6 ila 18 ay arasındaki bebeklerin keyifli vakit geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Bebeklerin güvenliği düşünülerek bloklar yumuşak olarak tasarlanmıştır. Duyumsal keşif için ideal oyuncaklardır. Canlı renkler,  görme duyusuna hitap ettiği gibi dikkati ve gözlem kapa..
464,06 TL
Vergiler Hariç:386,72 TL
ER) Çiftlik hayvanlarıyla öğrenmek için eğitici bir elektronik konuşan kitap! Sayfaları çevirip çiftliğin çatısındaki parlak düğmeye basın; bebeğiniz hayvanları ve seslerini tanıyacak, ilk harfleri, sayıları ve şekilleri keşfedecektir.  "Çiftlik” teması hakkında eğlenceli sesler, müzikler ve renkli ..
428,06 TL
Vergiler Hariç:356,72 TL
ER) Tema parklarının eğlenceli dünyasında kurulmuş zengin interaktif bir elektronik aktivite masası! Birçok aktivite içerir: Şekillerin olduğu alan ışıklar ve sesler ile interaktiftir, çarklar döner ve düğmelere basıldığında karakterler hareket eder. Masa bacaklarının ucunda son bulan topların ve ka..
975,50 TL
Vergiler Hariç:812,92 TL
ER) Hayvan sesleri çıkarırken bebekleri, bu sesleri tanımaya teşvik eden yumuşak elektronik ve renkli bir top. Gerçekçi seslere, çok sayıda ses efektine ve güzel melodilere sahiptir. El becerilerini, koordinasyon becerilerini ve refleks becerilerini, ayrıca zaman-mekan algısını uyarır.   Ölçü: 16 x ..
378,62 TL
Vergiler Hariç:315,52 TL
ER)  Arabanın yol boyunca yukarı - aşağı kaydırılabileceği, sonsuz eğlence için mekanik etkinliklerle dolu bir garaj!  Oyuna dahil edilmiş olan araba yoldan aşağı inerken heyecan verici bir biçimde takla atarak çocuğun merakını uyarır.  Manuel çıkış sistemi gerçek bir garajdaki gibi arabayı yolun b..
575,90 TL
Vergiler Hariç:479,92 TL
ER) Eğlenceye atlamak ve dünyaya ilk adımlarınızı atmak için %100 geri dönüştürülmüş malzemeden eski tasarımlı şirin bir scooter!Küçüklerin motor becerilerinin, koordinasyonun ve alan algısının gelişimini teşvik etmek için bir scooter şeklinde ilk adım.Küçük seyahat "bagajlarını" yanınızda taşımak i..
834,86 TL
Vergiler Hariç:695,72 TL
ER) Cisimleri ve kökenlerini keşfetmeye yönelik, geri dönüştürülmüş malzemeden üretilmiş bir yapboz.Çocukların, etraflarındaki cisimlerin neden yapıldığını ve nereden geldiğini anlamalarına yardımcı olmak üzere tasarlanmış, sanatçılar tarafından yapılmış pastel renkli çizimlere sahip 12 adet mini ya..
160,37 TL
Vergiler Hariç:133,64 TL
ER) Mama sandalyesinde oturan bebekleri, yemek zamanında eğlendirmek için dönen hayvanlar içeren harika bir oyuncak! 3 eğlenceli hayvan, oyun halkası etrafında ve aynı zamanda kendi etraflarında da döner. Oynamak için 3 halkaya ve küçük bir pervaneye sahiptir. Tabanındaki vantuz sayesinde, mama sand..
513,50 TL
Vergiler Hariç:427,92 TL
ER) Baby Clementoni Eğlenceli Orman Parkuru ile minikler için oyun zamanı! Birçok farklı yatay ve dikey parkur yaratmak için monte edilebilen, sökülebilen ve tekrar bir araya getirilebilen eğlendirici ve toplara sahip bir parkur oyunudur. Topun geçişi parkur üzerinde bulunan hayvanları hareket etti..
449,90 TL
Vergiler Hariç:374,92 TL
ER) Bu eğlendirici bukalemun şeklindeki çıngırak bebeğinizin en sevdiği oyuncak olacak! Çıngırak sallandığında, eğlendirici melodiler ve ses efektleri devreye girer. Bukalemunun karnındaki toplar ve renkli halkalar bebeğinizin dikkatini çekerek dokunma algısını geliştirir. Pratik askısı çıngırağın ..
343,82 TL
Vergiler Hariç:286,52 TL
ER) Bu eğlendirici bukalemun şeklindeki çıngırak bebeğinizin en sevdiği oyuncak olacak! Çıngırak sallandığında, eğlendirici melodiler ve ses efektleri devreye girer. Bukalemunun karnındaki toplar ve renkli halkalar bebeğinizin dikkatini çekerek dokunma algısını geliştirir. Pratik askısı çıngırağın ..
343,82 TL
Vergiler Hariç:286,52 TL
ER) Baby Clementoni Bulut Çıngırak ile bebeğiniz eğlenceli dakikalar geçirecek! Bu tatlı küçük çıngırak, bebeğinizin ilk aylarında işitme duyusunun gelişimi için tasarlanmıştır. Küçük bulut döner ve topların hareketiyle yağmur sesi çıkartır. Çıngırağın tutma yerleri, döndürmek için bulutun kolaylık..
253,58 TL
Vergiler Hariç:211,32 TL
ER) Çocuğunuzun ayrılmaz oyun arkadaşı olacak son derece sevimli, çekilebilen bir köpek yavrusu! Eklemli vücudu ve gerçekten hareket eden bacakları ile yürürken çocuğunuzu mutlu edip eğlendirmek için tasarlanmıştır. Köpek yavrusu hareket ederken eğlendirici bir ses çıkartır. Çocukların duyusal algıs..
464,06 TL
Vergiler Hariç:386,72 TL
ER) Clementoni Akıllı Telefon, bebeklerinizin akıllı oyuncak telefonu! Birçok interaktif simge ve parlak ekranı ile eğlenceli bir elektronik akıllı telefon. Farklı hayvan seslerini öğrenmek için çok sayıda ses efekti. El becerilerini, görme ve işitme duyularını harekete geçirir. Ekran üzerinde 4 bü..
343,82 TL
Vergiler Hariç:286,52 TL
ER) Tatlı penguen şeklindeki çıngırak ilk aylarında bebeğinizin rahatlamasını sağlayan mükemmel bir arkadaştır!Yıldız şeklindeki düğme aydınlanarak bebeğinizin dikkatini çeker ve bir çok farklı sakinleştirici melodi sakinleştirici bir etki sağlar. Çıngırak sallandığında, ucunda sallanan halkalar eğl..
343,82 TL
Vergiler Hariç:286,52 TL
ER) Tatlı küçük tavuskuşu şeklindeki çıngırak, ilk aylarında bebeğinizin görme yeteneğini geliştirmek için idealdir. Yumuşak tavuskuşu kuyruğu diş çıkarma evresi için uygundur. Kuyruk parçaları farklı renklerde hareket ederek üst üste binecek şekilde tasarlanmış olup açılıp kapanır. Pratik bir askı..
253,58 TL
Vergiler Hariç:211,32 TL
ER) Sevimli bir ay şeklindeki müzik kutusu ve yumuşak yıldız, keyifli ve şefkat dolu tatlı rüyalar görmesi için bebeğinize yatağında eşlik eder. Yıldız şeklindeki yumuşak oyuncak çekildiğinde, müzik kutusu Mozart'tan tatlı bir melodi çalar ve üzerindeki çizimlerle süslenmiş dönen disk bebeğinizi ra..
347,90 TL
Vergiler Hariç:289,92 TL
132 adet ürün gösteriliyor