Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz


Oyun Hamurları ve Setleri

ER) Crafy zıp zıp oyun hamuru ile eğlence başlasın! Birbirinden canlı renklere sahip bu oyun hamuruna şekil ver, yuvarla ve fırlat! Zıplayan hamur ile eğlence hiç bitmeyecek! Ürünün; Turuncu, pembe, neon sarı, mor, kırmızı, yeşil, sarı ve mavi olmak üzere 8 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Oyun h..
136,64 TL
Vergiler Hariç:113,87 TL
ER) Şaşırtıcı çılgın eğlence sizi bekliyor! Hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun olan bu stres azaltıcı Slimy Metalik Renkler Oops Jöle ile eğlenceli dakikalar geçirin!Slimy’nin yeni dokusunu hissedin! Oynamaya başladığınızda durmak zor olacaktır! Yapışmayan ve parmağınızı kutuya koyduğunuzda ..
209,82 TL
Vergiler Hariç:174,85 TL
ER) Şaşırtıcı çılgın eğlence sizi bekliyor!Hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun olan bu stres azaltıcı Slimy Metalik Renkler The Original Jöle ile eğlenceli dakikalar geçirin!Slimy’nin yeni dokusunu hissedin! Oynamaya başladığınızda durmak zor olacaktır! Yapışmayan, metalik renkler ve cıvık ya..
213,42 TL
Vergiler Hariç:177,85 TL
ER) Şaşırtıcı çılgın eğlence sizi bekliyor! Hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun olan bu stres azaltıcı Slimy Foamy Köpüklü ile eğlenceli dakikalar geçirin!Slimy’nin yeni dokusunu hissedin! Oynamaya başladığınızda durmak zor olacaktır! Yeni bir karşı konulmaz köpük bileşeni! Ekstra gerilebilir..
216,90 TL
Vergiler Hariç:180,75 TL
ER) Rengarenk çılgın cıvık eğlence! Kurumayan slaymı esnetin ve sıkıştırın. Üstelik suyla yıkanıp temizlenebiliyor! Hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun olan bu stres azaltıcı Slimy Ever Mars ile eğlenceli dakikalar geçirin! Özel formüllü %100 güvenli ve kaliteli malzemeden üretilmiştir.  Çocu..
293,10 TL
Vergiler Hariç:244,25 TL
ER) Rengarenk çılgın cıvık eğlence! Bu 2 farklı renge sahip kurumayan slaymı esnetin ve sıkıştırın.Üstelik suyla yıkanıp temizlenebiliyor! Hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun olan bu stres azaltıcı Slimy Ever Mars ile eğlenceli dakikalar geçirin!Özel formüllü %100 güvenli ve kaliteli malzemed..
269,70 TL
Vergiler Hariç:224,75 TL
ER) Rengarenk çılgın cıvık eğlence!Kurumayan slaymı esnetin ve sıkıştırın. Üstelik suyla yıkanıp temizlenebiliyor!Hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun olan bu stres azaltıcı Slimy Ever Foam ile eğlenceli dakikalar geçirin! Özel formüllü %100 güvenli ve kaliteli malzemeden üretilmiştir. Kurumam..
226,08 TL
Vergiler Hariç:188,40 TL
ER) Rengarenk çılgın cıvık eğlence!Bu 3 farklı renge sahip kurumayan slaymı esnetin ve sıkıştırın. Üstelik suyla yıkanıp temizlenebiliyor!Hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun olan bu stres azaltıcı Slimy Mega ile eğlenceli dakikalar geçirin!Özel formüllü %100 güvenli ve kaliteli malzemeden üre..
165,18 TL
Vergiler Hariç:137,65 TL
ER) Şimdiye kadarki en parlak slime!Hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun olan bu stres azaltıcı Slimy Glitzy’nin parlak ve renkli pulları slime eğlencesini süslü bir hale getiriyor. Paket içerisinde bulunan ürünün ağırlığı 90 gramdır.Çocukların; hayal güçlerini, motor becerilerini ve yaratıcıl..
216,90 TL
Vergiler Hariç:180,75 TL
ER) Çocuklarınızın hayal güçlerini motor becerilerini ve yaratıcılığını geliştirmeye yardımcı olmaktadır.Leke bırakmaz ve kolayca temizlenen yapısı ile özel formüllü kaliteli malzemelerden üretilmiştir.Kutu Ölçüsü : 24 x 18 x 8 cm ..
326,40 TL
Vergiler Hariç:272,00 TL
ER) Deniz Kızı ile yeni Slimy Koleksiyon Figürü !12 Saksıda 3 farklı kabarık slimy tabakası ..Karıştırın ve kendi renginizi ortaya çıkarın..Ürün Ölçüsü : 6,5 x 6,5 x 13,9 cm ..
269,70 TL
Vergiler Hariç:224,75 TL
ER) Rengarenk slime eğlencesi seni bekliyor! Hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun olan bu stres azaltıcı Slimy Unicorn Kolleksiyonu ile eğlenceli dakikalar geçirin! Sevimli unicorn figürleri ve rengarenk slime bir araya geliyor, eğlencenin dozu ikiye katlanıyor!Unicorn figürlerini toplayarak k..
269,70 TL
Vergiler Hariç:224,75 TL
ER) Dünyaca ünlü Slimy İsviçre formüllü , yüksek elastik ve sağlığa zararsız, Sınır tanımayan bir eğlence, Yapışmayan özel kutu içinde, Çocuğunuzun ince motor becerilerini geliştirmesine ve eğlenceli aktiviteler yapmasına yardımcı olur.Yaş Grubu: 3 Yaş ve Üzeri Renkler: Turuncu , Yeşil, Mor, Sarı,Pe..
209,82 TL
Vergiler Hariç:174,85 TL
ER) Çocuklarınızın hayal güçlerini motor becerilerini ve yaratıcılığını geliştirmeye yardımcı olmaktadır. Leke bırakmaz ve kolayca temizlenen yapısı ile özel formüllü kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Kutu Ölçüsü : 34 x 24 x 6 cm ..
438,00 TL
Vergiler Hariç:365,00 TL
ER) Çocuklarınızın hayal güçlerini motor becerilerini ve yaratıcılığını geliştirmeye yardımcı olmaktadır.Leke bırakmaz ve kolayca temizlenen yapısı ile özel formüllü kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Toplam : 340 grKutu Ölçüsü : 24 x 35 x 6 cm ..
533,28 TL
Vergiler Hariç:444,40 TL
ER) Şaşırtıcı çılgın eğlence sizi bekliyor!Hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun olan bu stres azaltıcı Slimy Crunchy Jöle ile eğlenceli dakikalar geçirin!Slimy’nin yeni dokusunu hissedin! Oynamaya başladığınızda durmak zor olacaktır!Gerin, sıkın ve sıkın! Slimy'i sıktıkça çatırtı sesi çıkarır...
228,66 TL
Vergiler Hariç:190,55 TL
ER) Şaşırtıcı çılgın eğlence sizi bekliyor! Hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun olan bu stres azaltıcı Slimy Sweet Galaxy-Flaffuccino Jöle ile eğlenceli dakikalar geçirin! Slimy’nin yeni dokusunu hissedin! Oynamaya başladığınızda durmak zor olacaktır! İçerisinde bulunan birbirinden farklı 2 r..
233,22 TL
Vergiler Hariç:194,35 TL
ER) Şaşırtıcı çılgın eğlence sizi bekliyor! Hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun olan bu stres azaltıcı Slimy Sweet Ice Dream Cup ile eğlenceli dakikalar geçirin! Mis kokulu Sweet Ice Dream oynamaya başladığınızda durmak zor olacak! Ürünün ağırlığı 100 gramdır. Çocukların; hayal güçlerini, mot..
255,48 TL
Vergiler Hariç:212,90 TL
ER) Kocaman Slimy baloncuklar için üfle! Balon gibi şişen ve komik suratlar yapan slime eğlencesini başlatmak için paketten çıkan slaymı kabın içine doldur! Kapağı kapat, pipeti yerleştir ve üfle!İşte birbirinden komik suratlar! Hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun olan bu stres azaltıcı Slimy..
248,70 TL
Vergiler Hariç:207,25 TL
ER) Üfle, şişir. Havalı slime balonunu oluştur!Hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun olan bu stres azaltıcı Slimy Bubble slime balonun ile eğlenceli dakikalar geçir! Ürünün ağırlığı 60 gramdır. Çocukların; hayal güçlerini, motor becerilerini ve yaratıcılığını geliştirmeye yardımcı olmaktadır.Se..
216,90 TL
Vergiler Hariç:180,75 TL
ER)  Forklift operatör oyun kum seti ile çocuklar çok eğlenecek !Set içerisinde ; tuğla üreticisi , forklift , taşıyıcı , paletler , kürek , kesici , mala bulunmaktadır. El becerileri ve motor becerilerini kazandırır. Hayal gücünü ve duyguları geliştirir. Kum seti : 750 gr.Yaş : 3+ Kutu Ölçüleri : 4..
302,82 TL
Vergiler Hariç:252,35 TL
ER) Piknik Şekilleri Başlangıç Seti, çocuklar için her zaman mükemmel bir piknik setidir! 12 başlangıç aleti, 6 Play-Doh rengi ve saklama kutusu olarak kullanılabilecek bir oyuncak piknik sepetiyle birlikte sunulur. Kareler, daireler, üçgenler gibi temel şekilleri keşfeden çocuklar, hayal güçlerini ..
767,23 TL
Vergiler Hariç:639,36 TL
ER) Bataklıkta düştüğünde en son ayakta kim kalacak? 4 mini figür vahşi bir orman macerasında daha önce hiç görmedikleri bir yerle karşılaşırlar. Yüksek sesle “çabuk” bile diyemeden, hızla batan kumun tuzağına düşerler! Gittikçe daha fazla bataklık dibe düştükçe, bazı kâşifler onunla birlikte bataca..
637,86 TL
Vergiler Hariç:531,55 TL
ER) Kurumayan slaymı esnetin ve sıkıştırın.Üstelik suyla yıkanıp temizlenebiliyor! Hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun olan bu stres azaltıcı Slime Foam ile eğlenceli dakikalar geçirin! Çocukların; hayal güçlerini, motor becerilerini ve yaratıcılığını geliştirmeye yardımcı olmaktadır.Paketin ..
149,99 TL
Vergiler Hariç:124,99 TL
ER) Kurumayan slaymı esnetin ve sıkıştırın.Üstelik suyla yıkanıp temizlenebiliyor!Hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun olan bu stres azaltıcı Slime Foam ile eğlenceli dakikalar geçirin!Çocukların; hayal güçlerini, motor becerilerini ve yaratıcılığını geliştirmeye yardımcı olmaktadır.Paketin iç..
187,79 TL
Vergiler Hariç:156,49 TL
ER) Oyun alanınızı dev boyuttaki Play-Doh Dondurma Arabası ile dondurma partisi alanına çevirin! Bu büyük boyutlu oyun seti çocuklara hayal güçlerini sergileyebilecekleri geniş bir alan sunuyor. 27 alet ve soft dondurma makinesi ile çok sayıda oyuncak tatlı yapın; Play-Doh şeker makinesi, alet ve ka..
3.421,20 TL
Vergiler Hariç:2.851,00 TL
ER) Sihir ve slime bir arada! Çocuklar paketlerdeki sihirli malzemeleri karıştırarak, eğlenceli sihirleri tekrarlayarak ve sihrin gerçekleşmesini izleyerek sihirli karışımlardan kendi slime’larını yaratacaklar! Renk değiştirenlerden karanlıkta parlayanlarına dek 4 farklı sihirli iksir keşfedilmek ve..
511,89 TL
Vergiler Hariç:426,57 TL
ER) Oyun Kumu SetiTuğla yapıcı ile tuğla yapın.Tuğlaları istediğin gibi kes.Tuğlaları birleştir, kaleni inşa edin.-Asla Kurumaz. Sıkılabilir Oyun KumuEl becerileri kazandırır.Hayal gücünü geliştirir.Duyuları geliştirir.Motor becerileri kazandırır.Kutu ölçüsü: 37x26x7,5 cm..
267,06 TL
Vergiler Hariç:222,55 TL
ER) Art Craft Peri Masalı Hamur Seti 336 gr.Tuğlalarını oluştur, istediğin gibi kes ve tuğlaları birleştirerek istediğin evi inşa et! Rengarenk oyun hamurları ile doya doya eğlen!Eğlenirken öğrenmek zaten seninle! Çocuklar bu oyuncak ile, el ve motor becerileri kazanacak. Hayal güçlerini ve duyuları..
250,32 TL
Vergiler Hariç:208,60 TL
ER) Şimdi bu köpek yavrusunu muayene etme zamanı! Yaratıcılığın ve veteriner olmanın pek çok farklı yolunu sunan 3 yaş ve üstü çocuklara yönelik bu veterinerlik setiyle, dünyanın her yerindeki küçük hayvanseverlerin kalbini kazanacağınızdan emin olabilirsiniz.Play-Doh tüylerini uzatıp keserek ve Pla..
824,29 TL
Vergiler Hariç:686,91 TL
ER) Minik şeflerin hayal gücü, Play-Doh Mutfak Atölyesi oyun setleriyle sınır tanımayacak! Mutfak oyuncaklarını ve oyun hamurlarını seven 3 yaş ve üzeri çocuklar, favori yiyeceklerinin Play-Doh versiyonlarını yapmaya bayılacak. Kurabiye, hamburger, makarna ve dondurma temalı her sete, kullanımı kola..
447,24 TL
Vergiler Hariç:372,70 TL
ER) Pilli Balık köpük TabancasıHaydi Eğlence  Başlasın!3 Farklı renk seçeneği bulunmaktadır.Bu bu tabanca ile tetiğe basarak eğlenceyi başlat ve her yer baloncuk olsun!Yaş:3+Kutu Ölçüsü: 18,5x10,5x13 cm..
194,64 TL
Vergiler Hariç:162,20 TL
ER)  Art Craft Oyun HamuruHey! Uzaya gidiyoruz! Yolculuk başlasın… Bu yolculukta, bu uzay seti seninle.Rengarenk oyun hamurları ile 3 boyutlu kalıpları kullan ve uzayı keşfedelim!Çocuklar bu oyuncak ile, el ve motor becerileri kazanacak. Hayal güçlerini ve duyularını geliştirecekler.Ürün; 5 farklı r..
223,02 TL
Vergiler Hariç:185,85 TL
ER) İş Makineleri Kum Seti 750 grNaturel Kinetik Kum Bu tatlı ve eğlenceli iş makineleri ile eğlenmeyen yok!Asla kurumayan, sıkılabilir oyun kumu ile doya doya eğlen! Çocuklar bu oyuncak ile, el ve motor becerileri kazanacak.Hayal güçlerini ve duyularını geliştirecekler.Ürün; 3 iş makinesi, kürek, m..
268,44 TL
Vergiler Hariç:223,70 TL
ER) Kimyayla deneyler yapabilmeniz ve görülmüş en göz alıcı ve eğlenceli slime’ı yaratabilmeniz için süper  şaşırtıcı bir bilim laboratuvarı!Set, slime yaratırken eğlenmeniz için sim, renklendiriciler, kokular ve zengin bir laboratuvar malzemeleri kiti içeriyor. İçeriğinde kokulu slime, ultra göz al..
498,14 TL
Vergiler Hariç:415,12 TL
ER) HHJ36 Hot Wheels Monster Trucks Kinetik Kum Oyun SetiToplam 21 Parça 2 Renk Kinetik KumToplam 400 gr.İçerisinde kum oyun havuzu, Hot Wheels araç temalı kum kalıbı, trafik işaretleri, mini Monster Truck araç, şekiller ve aksesuarlar yer almaktadır.Renkler ve süslemeler değişiklik gösterebilir.Pak..
284,68 TL
Vergiler Hariç:237,24 TL
ER) Yeni aktivitelerde; hayallerini, yaratıcılığın ile birleştirmek için farklı renklerde kinetik kumlar seninle! Oyun kumu, sıkılabilir ve asla kurumaz.El ve motor becerileri kazandırır. Hayal gücünü ve duyuları geliştirmeye yardımcı olur. Ürün içerisinde bir adet kesici, bir adet mala, bir adet kü..
190,56 TL
Vergiler Hariç:158,80 TL
ER) Yeni aktivitelerde; hayallerini, yaratıcılığın ile birleştirmek için farklı renklerde kinetik kumlar seninle! Oyun kumu, sıkılabilir ve asla kurumaz. El ve motor becerileri kazandırır. Hayal gücünü ve duyuları geliştirmeye yardımcı olur. Ürün içerisinde bir adet kesici, bir adet mala, bir adet k..
190,56 TL
Vergiler Hariç:158,80 TL
ER) Yeni aktivitelerde; hayallerini, yaratıcılığın ile birleştirmek için farklı renklerde kinetik kumlar seninle!Oyun kumu, sıkılabilir ve asla kurumaz.El ve motor becerileri kazandırır. Hayal gücünü ve duyuları geliştirmeye yardımcı olur.Ürün içerisinde bir adet kesici, bir adet mala, bir adet küre..
190,56 TL
Vergiler Hariç:158,80 TL
ER) Yeni aktivitelerde; hayallerini, yaratıcılığın ile birleştirmek için farklı renklerde kinetik kumlar seninle! Oyun kumu, sıkılabilir ve asla kurumaz. El ve motor becerileri kazandırır. Hayal gücünü ve duyuları geliştirmeye yardımcı olur. Ürün içerisinde bir adet kesici, bir adet mala, bir adet k..
190,56 TL
Vergiler Hariç:158,80 TL
ER) Yeni aktivitelerde; hayallerini, yaratıcılığın ile birleştirmek için farklı renklerde kinetik kumlar seninle! Oyun kumu, sıkılabilir ve asla kurumaz.El ve motor becerileri kazandırır. Hayal gücünü ve duyuları geliştirmeye yardımcı olur. Ürün içerisinde bir adet kesici ve 500 gr oyun kumu bulunma..
154,32 TL
Vergiler Hariç:128,60 TL
ER) Yeni aktivitelerde; hayallerini, yaratıcılığın ile birleştirmek için farklı renklerde kinetik kumlar seninle! Oyun kumu, sıkılabilir ve asla kurumaz. El ve motor becerileri kazandırır. Hayal gücünü ve duyuları geliştirmeye yardımcı olur. Ürün içerisinde bir adet kesici ve 500 gr oyun kumu bulunm..
154,32 TL
Vergiler Hariç:128,60 TL
ER) Yeni aktivitelerde; hayallerini, yaratıcılığın ile birleştirmek için farklı renklerde kinetik kumlar seninle! Oyun kumu, sıkılabilir ve asla kurumaz. El ve motor becerileri kazandırır. Hayal gücünü ve duyuları geliştirmeye yardımcı olur. Ürün içerisinde bir adet kesici ve 500 gr oyun kumu bulunm..
154,32 TL
Vergiler Hariç:128,60 TL
ER) Yeni aktivitelerde; hayallerini, yaratıcılığın ile birleştirmek için farklı renklerde kinetik kumlar seninle! Oyun kumu, sıkılabilir ve asla kurumaz. El ve motor becerileri kazandırır. Hayal gücünü ve duyuları geliştirmeye yardımcı olur. Ürün içerisinde bir adet kesici ve 500 gr oyun kumu bulunm..
154,32 TL
Vergiler Hariç:128,60 TL
ER) Yeni aktivitelerde; hayallerini, yaratıcılığın ile birleştirmek için farklı renklerde kinetik kumlar seninle! Oyun kumu, sıkılabilir ve asla kurumaz. El ve motor becerileri kazandırır. Hayal gücünü ve duyuları geliştirmeye yardımcı olur. Ürün içerisinde bir adet kesici ve 500 gr oyun kumu bulunm..
154,32 TL
Vergiler Hariç:128,60 TL
ER) ArtStand Numaralar Kum Seti 500grÜrün, 15 parçadan oluşmaktadır.Oyun kumu, sıkılabilir ve kurumaz.El ve motor becerileri kazandırır.Hayal gücü ve duyuları geliştirmeye yardımcı olur.3 Yaş altı çocuklar için uygun değildir.Kutu ölçüsü: 22,3x22x6 cm..
185,52 TL
Vergiler Hariç:154,60 TL
ER)  Art Craft El Presi Hamur Seti 224 gr4 Adet 56 gr oyun hamurundan ve 8 parçadan oluşmaktadır.El becerisi kazandırır.Hayal gücünü ve duyuları geliştirir.3 Yaş altı çocuklar için uygun değildir.Kutu Ölçüsü:32x6,5x25 cm..
253,38 TL
Vergiler Hariç:211,15 TL
244 adet ürün gösteriliyor