Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz


19151 Magical Minis İhtiyaç Odası 2si1 Arada Oyun Seti, Harry Potter

19151 Magical Minis İhtiyaç Odası 2si1 Arada Oyun Seti, Harry Potter
  • Stok Durumu: 4
  • Marka: Bisepetim
  • Ürün Kodu: 778988419151
  • SKU: 778988419151
668,46 TL
Vergiler Hariç: 557,05 TL
ER) Magical Minis'in İhtiyaç Odası seti ile büyülü maceralar sizi bekliyor! İhtiyaç Odası, ihtiyacınız olduğunda ortaya çıkar. Bu set, Dumbledor'un ordu eğitim odasından gizli nesne odasına dönüşerek bu gizli Hogwarts alanını hayata geçiriyor!

2'si 1 arada özelliği, özel Germina Granger ve Ron Weasley figürleri, iki Patronus figürü ve bir düello mankeni, genç cadılar, büyücüler ve mugglelar, Harry Potter'ın en sevilen sahneleri canlandırabilir.

Detaylara özen gösterilerek hazırlanmış bu oda; bir yanda ön kapı, diğer yanda Dumbledore'un ordu odası ile maceralarınız için mükemmel bir yer.

Her bir figürü konumlandırın, büyü yapıyormuş gibi yaparken ellerinizi hareket ettirin ve Hermione'nin Patronus'larını ve Ron'un su samuru ve teriyerini canlandırın.

Sevimli, yarı saydam figürler oyununuza çeşitlilik katar. Hormina ve Ron, düello yapan kuklaya karşı büyü yapma alıştırması yapabilir!

İhtiyaç Odası'nı dönüştürmek için, Gizli Şeyler Odası'nı ortaya çıkarmak için şömine panelini kaldırmanız yeterlidir.

Setin çıkartmalarında bulunan Kaybolma Dolabı da dahil olmak üzere çeşitli öğeleri keşfedin!

Magical Minis Dilek Odası, Çocukların favori film kahramanlarının oyuncakları ile oynaması taklit etme ve oyun kurma becerilerini artırır.

Hayal güçlerini geliştirir ve yaratıcılıklarına katkı sağlar.

Kutu ölçüsü: 23 x 8,5 x 22,5 cm

Yorumlar

Yorum Yapınız